Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


PROŚBA O UB

#1

1. Nick w grze: Kot_Droid
2. Data ukarania:16.09.2107
3. Nick osoby karającej: -
4. Powód bana: cheaty 
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Na serio nwm co się stało łowie se ryby odszedłem na 2 min. od kompa wracam ban. WTF o co chodzi za łowienie ryb bany się dostaje, Czy o to chodzi ,że mam 300-400 ping za zły net też bany się dostaje ? Czy mogę się dowiedzieć za co bana mam bo nie sądzę ,że za net. 

#2

Naprawdę? Dalej będziesz kłamał?
Prawda, łowiłeś ryby, ale wcześniej były dowody na Ciebie (film) i tam wyraźnie było widać cheaty. Nie wypieraj się Język
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

(16-09-2017, 00:07 AM)Kot_Droid napisał(a): 1. Nick w grze: Kot_Droid
2. Data ukarania:16.09.2107
3. Nick osoby karającej: -
4. Powód bana: cheaty 
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Na serio nwm co się stało łowie se ryby odszedłem na 2 min. od kompa wracam ban. WTF o co chodzi za łowienie ryb bany się dostaje, Czy o to chodzi ,że mam 300-400 ping za zły net też bany się dostaje ? Czy mogę się dowiedzieć za co bana mam bo nie sądzę ,że za net. 

Skladam cie jak wersalkę nie pozdrawiam PFU

#4

Jeżeli ktoś dostaje bana za cheaty to napewno są na to dowody.Prędzej byś dostał ub gdybyś przyznał się do winy ale jak widzę nadal próbójesz się wypierać jakichkolwiek cheat'ów

#5

Adam ale to jego 2gi ban w ciągu 3dni... nie ma opcji na UB
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#6

(16-09-2017, 07:56 AM)Animekowa napisał(a): To jego 2gi ban w ciągu 3dni... nie ma opcji na UB

Dokładnie, nadużył sobie zaufania.
"Życie, życie jest nowelą."

#7

Wyczerpałeś swój limit żyć na serwerze. Zapomnij o UB.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości