Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


punkty (przeczytaj zasady!)

#1

Witajcie.
Oto gra forumowa, na którą wpadłem jakiś czas temu. Taka bardziej rozbudowana wersja gry typu „Kto pierwszy dobije do 10!”. Mam nadzieję, że wam się podoba

Zasady:
  • Każdy kto chce dołączyć musi zacząć od 0. Wyjątek stanowi sytuacja, gdzie w poprzednim poście ktoś dodaje punkt (punkty) osobie poniżej. Nie wolno wykonywać akcji dodawania i odejmowania, jeśli to twój pierwszy post w danej rundzie. Przykład:
[0]
  • W jednym ruchu (poście) możemy dodać lub odjąć punkt (lub punkty) osobie z góry lub sobie lub osobie, która napisze poniżej. Przykład dodania punktu sobie:
[0]+1

        Przykład odjęcia punktu osobie z postu powyżej:

-1
[1]

        Przykład dodania punktu osobie, która napisze poniżej:

[1]
+1

  • Normalnie można dodawać lub odejmować po jednym punkcie. System możliwości użycia więcej, niż jednego punktu wygląda tak:
  1. posty są „grupowanie” dziesiątkami, 1-10, 11-20, 21-30 itd...
  2. jeśli w 1 poprzedniej dziesiątce nie było żadnego twojego postu, możesz wykożystać 1 punkt więcej w następnej akcji (poście), jeśli w 2 ostatnich, to 2 pkt. więcej, itd.
  3. nie można użyć więcej punktów, niż limit wyznaczony w rundzie
  • Ilość punktów nie może być ujemna. Gdy po odjęciu punktów ktoś miałby mieć mniej niż 0, jego zebrane punkty będą wynosić 0.
  • Nie wolno edytować postów (wyjątek stanowi ten post, abym mógł zamieszczać ewentualne zmiany, a także poprawianie przez administrację osób, które się pomyliły).
  • Wszelkie utrudnianie przebiegu i prowadzenia gry będzie karane. (Ale spokojnie, mam na myśli głównie usuwanie niezgodnych z zasadami postów, ale nie wykluczam cięższych kar w cięższych przypadkach.)
  • Gramy do ustalonej w rundzie ilości punktów
  • Kolejne rundy mogę zaczynać tylko ja. (Dopóki ten zapis nie zostanie zmieniony Oczko . Jak go zmienię to poinformuję.)

Tak więc zaczynam, i uczciwy zwycięzca dostanie ode mnie 5000 (m) na SV lub CV.
Limity rundy: gramy do 5 punktów, max punktów w akcji: 3

[0]
Odpowiedz

#2

[0]


(Tzn że jako pierwsza osoba mogłem jedynie wstawić czyste zero tak?)
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#3

[0]
+1

(Nie jako pierwsza osoba, ale jako twój pierwszy post w danej rundzie)
Odpowiedz

#4

[1] +1


(Jeśli dobrze rozumiem - dwie godziny temu dałeś punkt osobie poniżej w tym przypadku mnie? Cała zabawa przebiega dobrze zgodnie z założeniem, tak? )
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#5

[0]
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#6

+1
[0]
Odpowiedz

#7

[0]
Odpowiedz

#8

+1
[0]
Odpowiedz

#9

[0]
Odpowiedz

#10

[1] +1
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości