Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Goodbye :(

#1
Smutek 

 Pa! Niestety od niedawna mam za dużo nauki na głowie. To tez znaczy że nie mam czasu żeby grać na serwerze. To przez naukę straciłem range  Smutek  To ze mnie nie ma to też, przez to że wkręciły mnie inne gry. A Minecraft to czasami mogę zobaczyć co się na nim dzieję. Życzę wam miłej gry i POWODZENIA. Może czasem z Damexti wbiję. No dobra nie przeciągam. Pa i miłej gry!!!! Duży Uśmiech  
 

       PS Myślę że w poniedziałek można zamknąć wątek Oczko
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#2

Poszedł w moje ślady.
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#3

Tak Uśmiech Nie wiedziałem że minecraft mi się znudzi.
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#4

(16-09-2017, 16:38 PM)Makkev2 napisał(a): Tak Uśmiech Nie wiedziałem że minecraft mi się znudzi.

Ta, prędzej czy później i tak każdym się znudzi Uśmiech maks zapraszam do gta v
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#5

To wreszcie odchodzisz bo straciłeś rangę i masz za dużo nauki, czy Minecraft ci się znudził?

#6

Żegnaj Maks, jak napisała Zosia - poszedłeś w jej ślady. Miło się grało, nigdy nie zapomnę jak się przekomarzałeś z Zosią. Płacz ze śmiechu No, chyba będziesz nas czasami odwiedzał? Duży Uśmiech

#7

...
Kolejna osoba odchodzi ;/
Pa
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#8

(16-09-2017, 16:54 PM)_Maci13_ napisał(a): To wreszcie odchodzisz bo straciłeś rangę i masz za dużo nauki, czy Minecraft ci się znudził?

Myślę, że poniższe ss pomogą zobrazować pozostałym osobom prawdziwe okoliczności i przyczyny z jakich doszło do degradacji gracza Makkev i nagłego "odejścia" oraz odrzucić podawaną jako główną przyczynę braku czasu z powodu nauki.

#1
[Obrazek: 1.png]
#2

[Obrazek: 2.png]

#3
[Obrazek: 3.png]
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#9

(16-09-2017, 17:19 PM)UMiroTcz napisał(a):
(16-09-2017, 16:54 PM)_Maci13_ napisał(a): To wreszcie odchodzisz bo straciłeś rangę i masz za dużo nauki, czy Minecraft ci się znudził?

Myślę, że poniższe ss pomogą zobrazować pozostałym osobom prawdziwe okoliczności i przyczyny z jakich doszło do degradacji gracza Makkev i nagłego "odejścia" oraz odrzucić podawaną jako główną przyczynę braku czasu z powodu nauki.

#1
[Obrazek: 1.png]
#2

[Obrazek: 2.png]

#3
[Obrazek: 3.png]
To trzecie to akurat mój brat. A internet mam szybciej niż myślałem jeśli chodzi o to 2 to byłem tyle przed brakiem internetu.

(16-09-2017, 16:54 PM)_Maci13_ napisał(a): To wreszcie odchodzisz bo straciłeś rangę i masz za dużo nauki, czy Minecraft ci się znudził?

Przecież napisałem ze mi się znudził.

(16-09-2017, 16:50 PM)Damexti napisał(a):
(16-09-2017, 16:38 PM)Makkev2 napisał(a): Tak Uśmiech Nie wiedziałem że minecraft mi się znudzi.

Ta, prędzej czy później i tak każdym się znudzi Uśmiech maks zapraszam do gta v
Dziękuje za zaproszenie Uśmiech
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#10

Cytat:To trzecie to akurat mój brat. A internet mam szybciej niż myślałem jeśli chodzi o to 2 to byłem tyle przed brakiem internetu

Tak, a to, że napisałeś ten wątek zaraz po degradacji to też zbieg okoliczności? (podobnie jak u Damexti)
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości