Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Goodbye :(

#11

(16-09-2017, 21:13 PM)MiroTcz napisał(a):
Cytat:To trzecie to akurat mój brat. A internet mam szybciej niż myślałem jeśli chodzi o to 2 to byłem tyle przed brakiem internetu

Tak, a to, że napisałeś ten wątek zaraz po degradacji to też zbieg okoliczności? (podobnie jak u Damexti)
Nie, po prostu wciągnęły mnie inne gry i chcę teraz na nie czas poświęcić. Ponieważ w wakacje grałem tylko w Minecraft. Bardzo rzadko grałem w inne gry.
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#12

Nie grałeś bardzo rzadko w inne gry na wakacje... dość często było widać w co grałeś na Discordzie od rana do wieczora... z czego może 1-2h był to tylko MC.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#13

(17-09-2017, 12:15 PM)Animekowa napisał(a): Nie grałeś bardzo rzadko w inne gry na wakacje... dość często było widać w co grałeś na Discordzie od rana do wieczora... z czego może 1-2h był to tylko MC.

Animek ale z jego kompa nie tylko on niestety korzysta
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#14

W momencie kiedy on sam troluje ivona na Discordzie mówisz mi że to nie on korzysta? Czyli jako moderator daje dostęp do swojego konta postronnym osoba?! Super to świadczy o nim.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#15

(17-09-2017, 12:51 PM)Animekowa napisał(a): W momencie kiedy on sam troluje ivona na Discordzie mówisz mi że to nie on korzysta? Czyli jako moderator daje dostęp do swojego konta postronnym osoba?! Super to świadczy o nim.

Ja korzystałem z Iwony około po 19 ponieważ wtedy w wakacje najczęściej  korzystałem z komputera a mój brat grał do południa i wtedy były wyświetlone inne gry. At tak to minecraft może czasami the sims 4 albo chrome. A tak to minecraft.
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#16

Makkev pogrążasz się Płacz ze śmiechu
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#17

Myślę ze można już zamknąć wątek. Ten kto się nie pożegnał ma pecha. Pożegna się innym razem.
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#18

W takim razie ja również Cię pożegnam, z tego co widzę sytuacja podobna jak u Damexti, bardzo szkoda no ale cóż. Mam nadzieję że będziesz nas odwiedzał jako gracz na serwerze i powodzenia życzę. Wątek zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości