Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PRZEWODNIK] Jak dobrze zarabiać?

#1

Witajcie w kolejnym poradniku Oczko
Dość intrygujący temat - więc pewnie będzie dużo wyświetleń - nie oszukujmy się, każdy chce mieć dużo pieniędzy na serwerze Płacz ze śmiechu

1. FARMA BRODAWEK
Tak więc powiem wam jak zarabiałem na 1 edycji MineWorld na trybie Survival Oczko. A więc pamiętajcie - na samym początku nie będziecie zarabiać dużo, dopiero po pewnym czasie. Na samym początku poszedłem do Netheru i poszukałem piasku dusz - bardzo dużo go znalazłem. Brodawki dostałem od znajomej i wtedy dość śmieszna sytuacja wyszła - nie miałem gdzie zrobić farmy, więc zrobiłem je na 1 piętrze mojego domu Płacz ze śmiechu. Na samym początku miałem pewnie z  10 brodawek. Następnym punktem jest zdobycie itemu z bossów - a dokładniej MAŚLANY KILOF. Ma on duże szczęście, więc wypada więcej brodawek. Polecam zrobić sobie farmę nad domkiem / pod domkiem - po prostu tam, gdzie spędzamy dużo czasu. Gdy zbierzemy pierwsze DOJRZAŁE brodawki nie sprzedawajmy ich - powiększajmy naszą farmę. Gdy już za jednym zebraniem dojrzałych brodawek będziemy zadowoleni z naszej sprzedaży ich - możemy przestać powiększać farmę, ale nie musimy. PAMIĘTAJCIE! Nie wolno być AFK przy takiej farmie. Chcesz być AFK - idź na spawn. 10 sekund Cię nie zbawi, pąmietaj.

2. FARMA TRZCINY
Jeśli mieszkamy przy dość sporym zbiorniku wodnym możemy posadzić przy jego krawędziach trzcinę. Tak samo jak ze zbieraniem brodawek - nie musimy sprzedawać od razu naszych pierwszych zebranych trzcin, tylko dokładać ich coraz więcej przy krawędziach. Gdy już nasze całe jezioro czy cokolwiek z wodą jest "otoczone" trzciną, możemy zacząć sprzedawać - radzę zbierać do skrzynki i gdy będzie już pełna wtedy brać do ekwipunku i sprzedać. Możemy również sami stworzyć tam gdzie chcemy taką farmę - musimy mieć źródło wody (wylane 4 pełne wiadra wody do pustej dziury 2 x 2), następnie zrobić pasy. Pasy robimy z bloku trawy/piasku i wody. Wygląda to tak: pas piasku, pas wody, pas piasku, pas wody i tak dalej.. Na piasku kładziemy trzcinę i ona nam rośnie.

3. PROGRAM POLECENIA
Dzięki PP (Programowi Polecania) dostajemy na serwerze 15 tysięcy MineCoinsów! Wystarczy niewiele - polubić nasz profil na Facebook`u i napisać komentarz w dowolnym miejscu oraz  subskrybować nasz kanał na YT (YouTube) i dodać komentarz pod dowolnym filmikiem Oczko. Więcej w temacie tutaj.

PAMIĘTAJCIE, WĄTEK ZAWSZE MOŻE BYĆ EDYTOWANY! JEŚLI KTOŚ Z GRACZY MA OCHOTĘ NA DODANIE FARMY, DZIĘKI KTÓREJ DOBRZE ZAROBIŁ NIECH PISZE NA PV Uśmiech BARDZO CHĘTNIE PRZYJMĘ POMYSŁU GRACZY I DODAM DO PORADNIKA Uśmiech Z GÓRY DZIĘKUJĘ.  
[Obrazek: b55221c559007.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości