Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


(UNBAN) Nie słuszny Ban ze strony LadyKotka

#1

Nick: SEQs
data ukarania: 18 września 2017 rok
Nick Osoby Banującej: LadyKotka
Powód: X-ray


powody dla których powinienem zostać odbanowany są takie że dostałem bana za X-raya którego nie posiadałem
Po 6 godzinach kopania diamentów kilofem fortuna 3 wykopałem 3 staki diamentów wrzuciłem je na /ah za cenę  9k  po czym poszedłem sobie zjeść śniadanie wróciłem obejrzałem film wracam znowu zagrać na serwerze po czym dostaje informacje zabnowania powodem x-raya Zadam na koniec pytanie? co jest złego W Trudnej 6 godzinej robocie żeby Coś na tym zarobić.

#2

Byłem na serwerze o 18 i ty też wtedy byłeś, dobrze to wiesz, nie dostałeś jeszcze bana, to o której ty jesz śniadanie? Co do ub to zdecydowanie jestem na nie, wielokrotnie przezywałeś administrację oraz innych graczy. Poza tym nigdy nie dajemy banów za nic, lepiej się przyznaj.
"Życie, życie jest nowelą."

#3

Grasz na serwerze łącznie trochę ponad 17h, zarejestrowałeś się wczoraj a Twoje statystyki odnośnie kopania wyglądają tak:

[Obrazek: nhmz4i8y2cmc.jpg]

474 diaxów od wczoraj popołudnia, ja rozumiem kilof z fortunką na III ale osobiście uważam że to dość mocno naciągane mimo wszystko. Ale jeśli uważasz że karanie graczy opieramy tylko na statystykach to jesteś w błędzie. Po sprawdzeniu statystyk pomyślałam sobie, może gracz jest uczciwy, statystyki to w końcu nie wszystko więc sprawdzałam dalej.

Kolejną sprawą są korytarze w których kopałeś, niektóre miejsca wyraźnie pokazują iż wykopane przez Ciebie surowce bez pomocy programu zewnętrznego nie byłbyś w stanie znaleźć. Nie mówię tu tylko o diamentach ale również o lazurycie czy żelazie. 

Tyle ode mnie w tym temacie, dziękuję i pozdrawiam

#4

A ty wiesz o kiedy ja mówie? ja mówię o dzisiaj nie o wczoraj wiesz? a po drugie cytując "przezywałeś administrację oraz innych graczy" wyzwałem 1 jednego gracza i dostałem za to muta prawda? prawda? potem już nikogo nie wyzwałem nie wiem z kim mnie pomyliłeś ale jeśli mam być z tobą szczery to po wiem ci tak pierw pomyśl o jakim dniu ja mówię i o które godzinie wrzuciłem Wiadomość Pozdrawiam.

#5

Statystyki nie pokazują ilości zdobytych diaxów, a WYKOPANYCH RUD.
To jeszcze bardziej obciąża ukaranego i to, że miałeś kilof z fortuna ma się nijak do tego. Biorąc pod uwagę też fakty, które przytoczyła Ladykotka jestem za odrzuceniem odwołania.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#6

A teraz pisząć do ladykotki korytarze które kopałem nawet nie były korytarzami chodziłem po różnych jaskiniach używając radom tp i starą dobrą taktykę pod siebie aż do jaskini wychodziło gdy nie znajdywałem już diamentów w danym miejscu szedłem dalej i dalej i dalej  w mojej taktyce nie ma nawet robienia korytarzy Ale dobra ty jesteś moderator a ja tylko szary gracz wiemy dobrze że nawet jak by szły argumenty z tym że nie mam x-raya i tak będziesz trzymała tezę że kopałem tunele do surowców  Pozdrawiam mam nadzieje że dobrze wyjaśniłem Uśmiech

#7

(18-09-2017, 15:26 PM)SEQs napisał(a): nawet jak by szły argumenty z tym że nie mam x-raya i tak będziesz trzymała tezę że kopałem tunele do surowców 

Jak na razie to ty nie przedstawiłeś ani jednego logicznego i sensownego argumentu który by cię odciążał, natomiast od administracji dostałeś już niejeden obciążający oraz wyjaśniony i za chwilę dostaniesz następny, który całkowicie cię skompromituje.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#8

Dobrze więc twierdzisz że nie kopałeś korytarzy do surowców a to to nie są korytarze?


[Obrazek: t0jxsd000hy3.png]

[Obrazek: oe11xuafsvj5.png][Obrazek: aoitd7m0a7hd.png]

#9

W takiej sytuacji dalsza dyskusja nie ma sensu. Znając życie i podobne wątki takie osoby celowo przeciągają sprawę by wyrządzić możliwie największe straty w postaci zabierania cennego czasu.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości