Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Red_Comparator

#1

Witajcie kochani nastał wtorek dlatego bez ociągania się wrzucam dla Was kolejny wywiad. Zgodził się go udzielić jeden z naszych graczy o nicku Red_Comparator Uśmiech
Zapraszam do czytania 


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Red_Comparator: Jestem Red_Comparator, jestem spokojny, miły i życzliwy. Lubię ten serwer więc udzielam wywiadu. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Red_Comparator: Lubię sobie pograć na serwerze i najczęściej buduje. Lubie robić strefy publiczne np. Miasta, Hotele itd. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Red_Comparator: Moje hobby to jest Informatyka. Dlatego gram w Minecrfat. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Red_Comparator: Czasem jak coś tak nagle wyskakuje (jumpstery) to można się nieźle przestraszyć. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Red_Comparator: Tak naprawdę ja gram tylko rok, ale dużo się w tym czasie nauczyłem. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Red_Comparator: Pewnego dnia... szukałem sobie jakiegoś dobrego serwera i na was nartrafiłem. Doszedłem do społeszności serwera pod koniec 1 edycji. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Red_Comparator: Najbardziej mi się podobają osiągnięcia na serwerze survival i skyblock. A na
Creative to, że można używać redstone'a i spawnować moby. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Red_Comparator: Moje ulubione miejsce to jest cały serwer. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Red_Comparator: Buduje, walczę z potworami, gram w skyblock i czasem w minigry na 4Fun. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Red_Comparator: Właściwie to... Nic. Dla mnie Minecrfat jest odpowiedni jaki jest. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Red_Comparator: Z moderatorów to raczej nikt, ale z graczy to Yumenaiki, bo mnie cały czas zabija na survival. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Red_Comparator: Najczęściej przebywam z Rainimatorem na SkyBlock. A najbardziej... też Rainimator, Animek, Lady, BartiX99 i Marika07. 


13) Jak powstał twój nick?

Red_Comparator: Kiedyś miałem nick ,,Comparator" ale później ktoś mi go zajął i założył na tym nicku premium. Więc zmieniłem na Red_Comparator. Nie wiem dlaczego akurat ,,Red". 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Red_Comparator: Jedyne co chciał bym zmienić na serwerze to lobby i spawn Creative. Reszta jest idealna Uśmiech 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Red_Comparator: Narazie nie. Ale zastanawiam się nad tym. Ale to chyba będzie moje miasto, które aktualnie buduję na Creative. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Red_Comparator: Przyznam się szczerze, że pierwszą rzeczą jaką zrobiłem to było kopanie się w dół i wpadnięcie do lawy. 

17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Red_Comparator: Oczywiście, na przykład niejaka Labanana zniszczyła mi miasto znowu na Creative. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Red_Comparator: Chciał bym pozdrowić cały serwer bez wyjątków! Uśmiech 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Red_Comparator: To była moja wypowiedź, dziękuję że to czytacie. 
~Red_Comparator 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Red_Comparator: Niema sprawy. Duży Uśmiech
Odpowiedz

#2

Widziałam Twoje dzieła na CV. Bardzo fajnie ci to wychodzi Oczko
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#3

Fajnie wyszło Duży Uśmiech
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#4

Miło było coś poczytać na Twój temat, tym bardziej że zawsze tylko mi migasz, że jesteś online i tyle. Pozdrawiam Duży Uśmiech
Odpowiedz

#5

(28-09-2017, 00:18 AM)iKofi napisał(a): Miło było coś poczytać na Twój temat, tym bardziej że zawsze tylko mi migasz, że jesteś online i tyle. Pozdrawiam :D

Dzięki :D
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości