Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Niesłuszny BAN za x-ray

#1
Kostka 


Napiszę od razu za przyjaciółkę z którą gram, ponieważ aktualnie siedzimy w tym samym pokoju (internat, pokój po sąsiedzku)

1. Nick w grze: InferPL  (oraz  CaroSU)


2. Data ukarania: 24.09.2017 około godziny 22:20
3. Nick osoby karającej: Animetkowa (chyba, nie wyświetla)
4. Powód bana: x-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:
  - Nie przedstawiono żadnych dowodów.
  - Ani ja ani CaroSU nie posiadamy żadnych modyfikacji.
  - Nigdy w życiu nawet nie pobierałam X-raya.
  - W tym przypadku to była regułka "głupi to ma szczęście". 
  - Mogę udowodnić brak haxów.
  - Siedzę w harcerstwie już ponad 6 lat, a jak dla mnie nawet takie oszustwa kłócą się trochę z punktami 5 i 7 Prawa Harcerskiego
  - Nigdy za nic nie dostałam bana
  - Poszedł ban na IP, tak? A korzystamy z internetu z internatu, więc jeśli ktoś inny chciałby zagrać miałby bana kompletnie za nic
  - A jeśli o CaroSU chodzi, mówiła coś tylko o OptiFinie(czy jak się to pisze) i patrzyłam jak go instalowała, więc możliwość że ma X-ray'a jest zerowa
Jestem tylko małym, biegającym kucykiem

#2

Proszę napisać odwołanie tak jak jest tutaj > http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=3
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#3

Polecam ci szczerze porozmawiać z koleżanką.

#4

Sprawdzając was byłam świadkiem jak Twoja koleżanka wkopała się bezpośrednio do diaxów i to przez sporą ilość kamienia. Dokopując się w taki sposób do diaxów nie ma to nic wspólnego z "głupi to ma szczęście. Przykład jak wyglądała kopana droga w załącznikach. Pomijam to że postać twojej koleżanki zachowywała się dość dziwnie kiedy atakował ją mob.


   
   
   
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#5

Tylko to taki nieogar że diaxy próbowała kamiennym kilofem wykopać :/
A jeśli chodzi o sposób kopania - każdy ma swoje metody, z czego moje wyglądają bardzo podobnie (ja kopie prosto na jakimś poziomie, a jak coś znajdę to odbijam w którąś stronę)
Dziwne zachowanie? Panika + szkolny(z internatu) internet, z którego korzysta przynajmniej 50 osób naraz
Każdemu zdarza się czasami taki fart że wykopie kilka diaxów pod rząd
Byłabym wdzięczna za możliwość omówienia tego na czacie głosowym na Discordzie (Infer#9691), TeamSpeak3 lub czymkolwiek
Jestem tylko małym, biegającym kucykiem

#6

Nie jestem za daniem wam szansy . Wypieracie się x-ray'a a na ss powyżej zamieszczonych widać wyraźnie x-ray'a."Każdy ma swoje metody kopania" , tak ale jeżeli ktoś kopie w miarę prosty tunel i nagle skręca i znajduje diaxy a dalej tunel kopie w tę samą stronę co przed znalezieniem diaxów to raczej nie można powiedzieć że napewno były znalezione w czysty sposób.

#7

Przyjęcia odwołania w takiej formie jaką ty byś chciała nie będzie. Powód: To co podała Animekowa + kilka dziur/tuneli wkopanych bezpośrednio przez kamień biegnących do m.in. rud diamentu.
Pod warunkiem oddania wykopanych wczoraj z tych miejsc diamentów będzie można wyjątkowo pomyśleć nad ewentualnym zmniejszeniem kary.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#8

Ok, niech wam będzie, nie wierzycie to nie :/ My ********* z serwera, tylko zdejmicie cuboidy z naszych działek Płacz ze śmiechu
Do niezobaczenia frajerzy
Jestem tylko małym, biegającym kucykiem

#9

(25-09-2017, 17:49 PM)Ms Infer napisał(a): Ok, niech wam będzie, nie wierzycie to nie :/ My ********  z serwera, tylko zdejmicie cuboidy z naszych działek Płacz ze śmiechu
Do niezobaczenia frajerzy

Oho, na "harcerstwie" cię takiego słownictwa nauczyli?

Żegnam.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości