Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Yumenaiki

#1

Witajcie Robaczki moje, dzisiaj wtorek więc prezentuję Wam kolejny wywiad a zgodziła się go udzielić Yumenaiki, zapraszam do czytania bo warto Oczko


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Yumenaiki: Hej, mam na imię Yumeko, mam 19 lat. Uwielbiam słuchać muzyki metalowej oraz kibicować reprezentacji Polski w siatkówce czy piłce nożnej. Uśmiech 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Yumenaiki: W wolnych chwilach spędzam czas z rodziną, gram na serwerze oraz słucham muzyki. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Yumenaiki: Moim hobby jest kolekcjonowanie Misiów oraz Monet z miejsc do których jeżdżę, niestety wiele nie podróżuję. Również interesuję się wiadomości z Polski jak i poza świata. Lubię czytać ciekawostki. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Yumenaiki: Tak boję się ciemności, robaków - zwłaszcza tych co latają Duży Uśmiech oraz mam lęk wysokości połączony z lękiem przestrzennym, mimo to staram się z nim walczyć i na wycieczkach szkolnych wchodzę razem ze wszystkimi na najwyższe szczyty Duży Uśmiech 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Yumenaiki: W sumie nie pamiętam, oglądałam kiedyś kilku YT'berów. Zawsze chciałam zagrać w minecrafta więc w Internecie poszukałam jak to można zrobić. No i się zaczęło Uśmiech. Potem miałam kilkuletnią przerwę. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Yumenaiki: Po kilkuletniej przerwie zapragnęłam tak nagle pograć w minecrafta. No to zaczęłam szukać serwera odpowiedniego dla mnie - tzn. z modyfikacjami które będą mi odpowiadać.
Znalazłam Mineworld - Myślałam że potrzeba mieć wersję premium, więc taką zakupiłam. Duży Uśmiech  


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Yumenaiki: Na Mineworld podoba mi się najbardziej organizacja eventów co każdy piątek, administracja która zawsze pomaga. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Yumenaiki: Najbardziej podoba mi się spawn - widać po nim ile zostało włożone pracy aby go wybudować Uśmiech 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Yumenaiki: Zazwyczaj morduję graczy Duży Uśmiech, piszę z ludźmi i spędzam miło czas. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Yumenaiki: Najbardziej denerwuje mnie to że jak kopie to nagle mnie blokuje blok którego nie widzę.  


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Yumenaiki: Z graczy mi podpadło wiele osób - nicków nie będę wymieniać. Podpadli wyzwiskami skierowanymi w moją stronę jak i moich sojuszników. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Yumenaiki: Najczęściej przebywam na serwerze z gildią. 


13) Jak powstał twój nick?

Yumenaiki: Nick powstał od mojego imienia - Yumeko - Yumenaiki
Z czego Yume znaczy sen a "naiki" - nike. Chociaż ten drugi człon był bardziej przypadkowy Duży Uśmiech 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Yumenaiki: Chciałabym się utrzymać w TOP5 serwera jeżeli chodzi o finanse jak i osiągnięcia do końca edycji Uśmiech 

15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Yumenaiki: Nie mam czym się chwalić, nie mam talentu do budowania jednakże dla mnie to wystarcza. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Yumenaiki: Pierwszy raz kiedy znalazłam się w świecie minecraft zbierałam drewno i szukałam w poradnikach jak robić różne przedmioty Duży Uśmiech 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Yumenaiki: Tak spotkały mnie. Pamiętam jak nie ogarniałam gry na serwerze i mnie Ferales z Togo tepneli do pułapki. Chciałam mu pomóc z mobkami a on mnie tak nabrał. :C 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Yumenaiki: Pozdrawiam całą administrację - w szczególności Animekową, Miro oraz Leśnego
Wszystkich graczy w szczególności - Pola, KarygaN, Kanyon, Bakteria, Zinrey, Tygryseq, Diamentowa oraz Patryko. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Yumenaiki: Dziękuje Wszystkim za wspólną grę na serwerze. Życzę wszystkim miłej gry i zabawy Uśmiech
 

20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Yumenaiki: Również dziękuję i do zobaczenie w świecie Mineworld Duży Uśmiech
Odpowiedz

#2

Dziękować Yumeko Uśmiech
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#3

Pozdrawiam Slou i Przemka ! Duży Uśmiech
Odpowiedz

#4

Bardzo fajny wywiad Duży Uśmiech
Również pozdrawiam.
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości