Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Propozycja w grze

#1

Hejka Język Mam propozycje, żeby automatycznie usuwać działki graczy którzy są zbanowani na zawsze. Wiadomo, że już nie wejdą chyba, że kupią UnBana.. Ale wtedy byłaby to część kary Język Proszę o przemyślenie mojej propozycji, bo niektóre osoby mają bardzo duże działki a są zbanowani na zawsze a to przeszkadza w budowaniu ;/
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#2

wydaje mi się, że chcesz beacona xX'a...

Odpowiedz

#3

Nie będzie natychmiastowego kasowania działek osób zbanowanych (obojętnie czy czasowo czy też permanentnie). Wymóg 28 dni dotyczy każdego (z wyjątkiem zapowiedzianych usprawiedliwionych nieobecności oraz niezbanowanych graczy svip lub w innych niesprecyzowanych okolicznościach, które rzadko się zdarzają). 
Cytat:Wiadomo, że już nie wejdą
Nie byłbym tego taki pewny, nawet bez usługi unban. Wystarczy spojrzeć na serwer z perspektywy nie kilku lecz kilkudziesięciu kolejnych dni. Wszystko może się wydarzyć.

Dodałem już proste rozwiązanie - widzisz nieaktywną osobę, zgłaszasz ją - jeśli zostały spełnione wymogi - działki zostają usunięte. Działa to na każdego. Nie widzę powodu, by wprowadzać mało przyjazne i potencjalnie szkodliwe dla pewnych osób rozwiązania.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości