Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


UNBAN

#1

1. nick w grze olol1 i olol353465456
2.data ukarania to było 1.10.17 ale nie jestem pewien
3.nick osoby karającej nwm 
4.powód multikonto
5.dlaczego powinienem dostac unban? poniewaz chicalem zrobic sobie skina wiec zalozylem nowe konto na mc ale dałem sobie ten sma nick gdy chcialem wejsc jeszcze raz do gry to pisało ze dostalem bana za multikonto nie wiedzałem ze mozna dostac za to bana jestem nowym graczem OLOL1 i obiecuje ze sie 
to juz nie powtórzy

#2

Gdy się zalogujesz masz napisane "Logujac sie akceptujesz nasz regulamin.". Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Ale, napisałeś, że to już się więcej nie powtórzy, a to chyba Twój pierwszy ban, więc myślę, że można byłoby dać Ci szansę.

#3

Miałeś wiele opcji do wyboru ale olałeś przeczytanie regulaminu, nie zapytałeś się też obecnych ludzi z administracji czy zrobienie kolejnego konta jest dozwolone i pierwsze słyszę żeby w taki sposób można było sobie zmienić skin.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#4

Jednego nie rozumiem co ma zrobienie skina do założenia drugiego konta na serwerze?

#5

czyli nmg dosatc unbana Smutek?

#6

Po co chciałeś zrobić nowe konto! Aby zrobić skina drugie konto nie jest potrzebne! Skoro jesteś nowym graczem to czemu nie zapytałeś się o to nikogo z administracji , jak już wcześniej zostało napisane nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.A ogìlnie to nawet nie mam pojęcia jak ktoś może myśleć , że za multikonto nie ma kary , to tak jakby powiedzieć " Hey , skopiowałem 8 staków diaxów ale niewiedziałem ,że za to jest kara" ( użyłem tego porównania bo idealnie widać że jedno i drugie daje nie uczciwą przewagę w grze ).

#7

przpraszam ile razy mam to jeszcze napisac ?

to co mg czy nie ???????????

#8

Przepraszam nie wystarczy ja zapytałam co ma założenie drugiego konta do zmiany skina, nie dostałam nadal odpowiedzi. Twoje wyjaśnienie jest nielogiczne

#9

rany boskie no nwm tak sobie załozylem zeby miec 2 knota 1 ze skinem wystarczy ???
ile mam czekac na unban rok ?
wez nie pierdziel tylko daj bo grzcznie prosilem

#10

Właśnie witać to twoje "grzecznie".
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości