Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


ZIOMEJ

#1

Witam serdecznie,
Dziękuję wam za cały czas, który tu poświęciłem, czyli dokładnie jakiś rok i miesiąc.

Ostatnio bardzo długo planowałem, aby zrezygnować z roli w administracji. Nie chcę nikogo zawieść, a chcę mieć dobre wyniki w nauce, a poza tym próbuję w jakimś stopniu 'odejść' od komputera. Co prawda będę wbijał na MW, ale nie chcę mieć żadnych obowiązków w internecie. W tamtym roku nieraz wracałem do szkoły bez zadania, bo siedziałem na MW, w tym roku nie chce do tego dopuścić. Wiem, że niektóre osoby powiedzą, że chodzą do np. Liceum i mają więcej nauki od nas. Aby się dobrze nauczyć muszę trochę posiedzieć nad książkami, bo same zadania mi nie wystarczą, abym się nauczył. Dziękuję serdecznie za tą wspólną grę i mile spędzony czas. Będę was BARDZO mile wspominał, poznałem wielu wspaniałych ludzi, dostałem wiele wsparcia w różnych sprawach z ich strony. Dzięki też za te wszystkie "gry" w rodzine, farmerów, itp. Płacz ze śmiechu. MineWorld ma wspaniałą atmosferę i bardzo miło się gra, albo inaczej, "aż chce się grać". Życzę wam, aby server dalej się rozwijał, miał coooooraz więcej graczy i był coraz bliżej topki Polskich serverów. Teraz proszę o zdjęcie mi rangi. Jeszcze raz dziękuję.

Wasz Lisek
Ziomej.

[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#2

Super się z Tobą gra w rodzinę Duży Uśmiech Jesteś super człowiekiem... "[SVip] Ziomej", chyba się nie przyzwyczaje. Płacz ze śmiechu Byłeś super członkiem administracji - ogarniętym, miłym i jak trzeba to poważnym. Jesteś jedną z osób które najbardziej lubię. Mam nadzieję że będziesz jak najczęściej na MW. Dzięki za WSZYSTKO!

~Marika

PS. Dzięki za  pakiet aukcjoner  :heart:
Odpowiedz

#3

Ty sobie jaja robisz... Smutek no trudno, Twoja decyzja, ale wbijaj do nas
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]
Odpowiedz

#4

Cooo...
Jak to :c
Nie wiedziałam, że zrezygnujesz ;/ Szkoda... Ale pamiętaj, masz tu wpadać Płacz ze śmiechu
Będziemy Cię mile wspominać Lisku.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#5

Ziomeeeej no co Ty..... Smutek
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#6

Nieeee! Nie odchodź od ,,Administracji"! Chyba sobie żarty robisz! Smutek Aż płakać mi się chciało jak to czytałem!
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#7

Wieelka szkoda... Ziomej dlaczego można powiedzieć Język. No ale wiadomo nauka baaaardzo ważna jak coś się chce osiągnąć i ja sam się ze wszystkim nie wyrabiam. Świetnie z Tobą było Ziomej i będziesz na długo wspominany Duży Uśmiech.
"Życie, życie jest nowelą."
Odpowiedz

#8

Czasami w życiu przychodzą takie chwile kiedy trzeba podjąć pewne decyzje. Wybrałeś naukę i rozumiem to i szanuję bo gra nie da Ci wykształcenia które jest potrzebne w życiu. Przykro mi tylko że tracimy jednego z supermodow bo dobrze się spisywałeś w administracji i będzie Ciebie brakować w ekipie ale i też będzie mi Ciebie brakowało jako zwykłego gracza którego bardzo lubię. Szkoda tylko że tak drastycznie kończysz z MC no ale trzymaj się ciepło, powodzenia w życiu prywatnym i odwiedzaj nas na MW jak będziesz miał czas Uśmiech
Odpowiedz

#9

Żegnaj Ziomeju - dobry z Ciebie człowiek więc myślę że Ci się powiedzie jakoś Uśmiech . Ale byłeś zawsze dla wszystkich pomocny noi odpowiedzialnie i dojrzale podchodziłeś do każdej sprawy ,zostawiłeś swój ślad na tym serwerze... Naprawdę mało kto nadaje się na to stanowisko które miałeś w Administracji. Szkoda że odchodzisz ale wiadomo że nauka jest ważna. Pilnie się ucz. Tylko nie zapomnij wpadać na MineWorld i nas odwiedzać. 

                                                                                       Twój kumpel Majster
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#10

Zawsze przychodzi moment, w którym trzeba podejmować ważne decyzje i rezygnować ze zobowiązań, jeśli to konieczne. Wielkie brawa, że potrafiłeś postawić na samorealizację i podszedłeś do tematu w bardzo dojrzały sposób - dokonałeś wyboru bez mydlenia oczu na zasadzie "a może nie zrezygnuję, jeszcze zostanę na serwerze". Takie zdecydowane podejście zawsze się ceni i obstawiam, że jeśli przyjdą luźniejsze dni od szkoły, ekipa z pewnością przyjmie Cię z powrotem. Zostawiasz sobie miłe CV Oczko


Widać, że byłeś ważną osobowością dla serwera, chociaż nie było dane mi Ciebie poznać.
Życzę Ci powodzenia Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości