Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] R0berT

#1

Nick w grze:  R0berT

Wiek: 17 lat

Staż na serwerze (od kiedy grasz): ta edycja od początku tamta prawdopodobnie listopad nie jestem w stanie określić dokładnie daty .

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: w zależności od dnia ale przeważnie od 1-5h dziennie

Otrzymane na serwerze kary: 7.13.2017 Mute od N_Thinker na 2 minuty

Długość gry w Minecraft: około 5 lat

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: nie

Czy posiadasz konto w serwisie Discord oraz w jednym z wymienionych serwisów (GG/Skype/FCool:
tak posiadam wszystkie wyżej wymienione

Obecni Administratorzy (wymień): N_Thinker , MiroTcz

Obecni SuperModeratorzy (wymień): Ladykotka , Animekowa

Obecni Moderatorzy (wymień): Slou , _Diamentowa_

Komendy KidModa/CzatModa:  /kick   /tempmute  /warn  /jail  /chatclear

Obowiązki KidModa/CzatModa: Pomoc graczom oraz zapewnienie miłej atmosfery

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Wszystkie bugi jakie znalazłem zgłosiłem , na chwilę obecną nie znam żadnych bugów

Gdzie znajduje się regulamin: forum.minewordl.pl  oraz w grze pod komendą /regulamin lub /menu   menu>>pomoc>> regulamin serwera

Dlaczego właśnie Ty: chciał bym aby na serwerze była miła atmosfera i aby gracze przestrzegali regulaminu a z rangą mogł bym coś działać w tą stronę

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Nazywam się Robert mam 17 lat , dużo czasu spędzam na serwerze próbując się wzbogacić ale tylko w te legalne sposoby . Interesuję się siatkówką oraz gram w klubie Salos , lubię spędzać czas ze znajomymi  oraz rodziną .
[Obrazek: giphy.gif]

#2

Ogarniasz ortografię, wiek idzie na plus. Trochę krótki opis siebie... Aktywność na forum też słaba ;/ Ogólnie jesteś dość pokojowy i nie zabijasz często, no może czasami.

Neutral.

#3

(Przepraszam za pomyłkę)
Tak jak napisała Mari, ortografię ogarniasz, w grze jesteś często, na forum nie widzę żebyś jakoś często wchodził..
EDIT: Zauważyłam, że zdarzają Ci się takie sytuacje, gdzie to napiszesz skrót przekleństwa na chacie...
Zostaje Neutralna
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#4

(08-10-2017, 13:53 PM)_KoteQ_ napisał(a): Czy ty przypadkiem nie masz 11 lat? :d Przynajmniej na chacie tak pisałeś.
Tak jak napisała Mari, ortografię ogarniasz, w grze jesteś często, na forum nie widzę żebyś jakoś często wchodził..
Neutral

pisał dla beki. :v ma 17 


pozostaję neutralna, z przewagą na tak
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#5

Nie widzę go aż tak aktywnego na grze (możliwe że się często mijamy), wydaje mi się że najczęściej siedzisz tylko na SV. Posiadanie komunikatorów typu discord powinno się też wiązać z ich używaniem a nie założeniem konta- nie widziałam i nie rozmawiałam z Tobą nigdy na discordzie. Wiek jest na plus, bywasz czasami przezabawny Płacz ze śmiechu Aktywność na forum powinna bardziej wiązać się z byciem na bieżąco z informacjami niż pisaniem spamowych postów.

Uważam że można dać Ci szansę.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#6

(08-10-2017, 14:35 PM)Animekowa napisał(a): Nie widzę go aż tak aktywnego na grze (możliwe że się często mijamy), wydaje mi się że najczęściej siedzisz tylko na SV. Posiadanie komunikatorów typu discord powinno się też wiązać z ich używaniem a nie założeniem konta- nie widziałam i nie rozmawiałam z Tobą nigdy na discordzie. Wiek jest na plus, bywasz czasami przezabawny Płacz ze śmiechu Aktywność na forum powinna bardziej wiązać się z byciem na bieżąco z informacjami niż pisaniem spamowych postów.

Uważam że można dać Ci szansę.

Na discord jestem aktywny cały czas a w grze w tym tygodniu jestem przeważnie w godzinach 10-15 oraz  21-3 Duży Uśmiech
[Obrazek: giphy.gif]

#7

Robert szanuje cię jako gracza ale niestety jestem na nie.To nie jest nic osobistego po prostu widziałem parę razy jak się kłóciłeś.Jeszcze nie tak dawno temu byłeś też aktywny jeżeli chodzi o polowania na graczy.Pozostaje na Nie

#8

Jestem na Neutral

#9

Jeszcze na poprzednim nicku odwalałeś różne rzeczy, pytałeś dziewczyn o rozmiar cycek, ja wiem ( Język ) ale na na KidModa nie wypada.. Jestem na nie. Nie dlatego, ze Cie nie lubię, bo tak nie jest, ale dlatego, że bylo duzo sytuacji gdzie sie kłóciłeś, pytałeś o różne dziwne rzeczy.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#10

Chodziło mi R0berT że nigdy jak byłam na kanale głosowym to z Tobą nie rozmawiałam a pisać na komunikatorze to każdy sobie może Duży Uśmiech
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości