Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] R0berT

#11

Skończyłeś z polowaniami na graczy, coś tam pomagasz innym, więc i to na pewno by się rozwinęło w związku z nowymi obowiązkami. Nie byłam chyba nigdy świadkiem jakiś niestosownych uwag w stronę kobiet czy innych graczy, jak napisał Ziomej, a jeśli wydarzyło się to dawno to nie ma raczej sensu tego teraz przytaczać.
Jesteś zabawny, sympatyczny, kłótnie zdarzają się każdemu i to jest do poprawy. Jeszcze jeden plus za kreatywność i wytrwałość - dom przy spawnie na pewno wymagał mnóstwa czasu i cierpliwości.
Podsumowując, jestem na TAK i liczę, że zobaczę Cię w zieleni Uśmiech
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#12

No więc tak Robercie. Zmieniłeś się na lepsze i to zauważają inni, ja również. Podanie napisane ok, mogłoby być bardziej czytelne ale nie czepiam się Język Na forum jesteś aktywny. Starasz się pomagać na serwerze co zauważyłam ale czasami zdarza Ci się wejść w niepotrzebne dyskusje na czacie ale myślę że to jest do ogarnięcia jak się postarasz Oczko (zresztą jesteśmy tylko ludźmi i prawie każdemu się zdarza) Myślę że można dać Ci szansę i jeśli się sprawdzisz w roli KidModa to będzie znaczyło że nadajesz się na to stanowisko Oczko

#13

Poznałem ciebie jako takiego łobuza ale widze że już sie serio wziąłeś za siebie Oczko pomagasz innym graczą, jesteś kulturalny, nie wdajesz sie w żadne niepotrzebne kłótnie , nie widziałem też żebyś miał kogoś wyzywać. Od prawie początku II edycji siedzisz grzecznie w swojej villi Płacz ze śmiechu. Czasami jakieś akcje sie zdarzają ale kto nie zabija swoich wrogów w minecrafcie? Oczko Spędzasz w grze i na forum sporo czasu i to jest na plus, tak jak i wiek. Jestem na tak.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#14

(08-10-2017, 21:06 PM)TheZiomej napisał(a): Jeszcze na poprzednim nicku odwalałeś różne rzeczy, pytałeś dziewczyn o rozmiar cycek, ja wiem ( Język ) ale na na KidModa nie wypada.. Jestem na nie. Nie dlatego, ze Cie nie lubię, bo tak nie jest, ale dlatego, że bylo duzo sytuacji gdzie sie kłóciłeś, pytałeś o różne dziwne rzeczy.

Ziomej tylko nie wiem dlaczego wspominasz rzeczy które robiłem w pierwszej edycji
[Obrazek: giphy.gif]

#15

(12-10-2017, 13:40 PM)R0berT napisał(a):
(08-10-2017, 21:06 PM)TheZiomej napisał(a): Jeszcze na poprzednim nicku odwalałeś różne rzeczy, pytałeś dziewczyn o rozmiar cycek, ja wiem ( Język ) ale na na KidModa nie wypada.. Jestem na nie. Nie dlatego, ze Cie nie lubię, bo tak nie jest, ale dlatego, że bylo duzo sytuacji gdzie sie kłóciłeś, pytałeś o różne dziwne rzeczy.

Ziomej tylko nie wiem dlaczego wspominasz rzeczy które robiłem w pierwszej edycji

To nie jest tak, że jak ktoś nie najlepiej zachowywał się w I edycji to zostaje to zapomniane w kolejnej. Na ocenę pracuje się przez całą grę tutaj, a nie tylko edycję. 

Mamy 3 podania o nierozstrzygniętym statusie i mocno podzielone zdania. Postanowiłem więc, że przyszły KidMod zostanie wyłoniony na drodze głosowania.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości