Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] PINKCOOCKIE321

#11

Rozumiem ,że w tym tygodniu byłam mniej aktywna ale z poniedziałku na wtorek odbywała się przerwa techniczna więc serwer był nieczynny a z na serwer chce i poświęcić ten czas na MineWorldzie .
Mam nadzieję ,że nie uraziłam tym nikogo.

(12-10-2017, 12:06 PM)MiroTcz napisał(a): Sprawdziłem twoje statystyki czasowe na sv i cv, daleko im do tego co napisałaś w podaniu (4,5h - 5h dziennie). Na cv od poniedziałku masz rozegrane 30 minut, na sv ponad 4 godziny.
Statystyki z poprzednich kilku tygodni wyglądają tylko niewiele lepiej.
Proszę zatem podać bardziej realny czas, jaki jesteś w stanie poświęcić serwerowi.

Rozumiem ,że w tym tygodniu według statystyk przegrałam dość mało czasu ale przez 2 dni była przerwa techniczna  więc grałam mało. Ale czas który podałam nie jest moim wymysłem tylko po to bym została przyjęta ale po to ,że chce pomagać graczom oraz bardzo lubię ten serwer ,ponieważ on pozwala mi się odstresować.
Odpowiedz

#12

Napisałem, że sprawdzałem też kilka ostatnich tygodni, nie tylko bieżący. Czas, który zamieszczasz w podaniu musi być zbliżony do stanu faktycznego. Zauważ, że nie mamy podanego minimalnego wymiaru godzinowego. Osobiście wolę, gdy ktoś napisze w podaniu np. "1-2h" i w większości będzie w stanie się z tego wywiązać. Jeśli jednak nadal chcesz zostać przy tych 4,5-5h to wiedz, że stawiasz sobie bardzo wysoko poprzeczkę już na samym początku.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości