Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Kanyon

#1

Moi kochani, mimo iż nasz serwer jest przenoszony i aktualnie niedostępny mam dla Was nowy wywiad który myślę że umili Wam czas oczekiwania na zakończenie przenosin. Udzilił go jeden z naszych graczy Kanyon i jak dla mnie wykonał kawał dobrej roboty odpowiadając na nasze pytania Oczko
Zapraszam do czytania


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Kanyon: Witam serdecznie. Mam na imię Krystian. Za nieco ponad miesiąc skończę 20 lat. Pochodzę z województwa lubelskiego. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Kanyon: Swój wolny czas poświęcam znajomym. Spędzam go grając z nimi w moje ulubione gry. Dodatkowo w wolnych chwilach lubię zajmować się domem np. dbając o estetykę jego wnętrz. W czasie poza obowiązkami słucham muzyki, czytam wiadomości ze świata, a także urządzam sobie wieczory filmowe. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Kanyon: Od niepamiętnych chwil interesowałem się fotografią. Każda moja wycieczka szkolna czy wyjazd rodzinny kończyły się znaczną ilością zdjęć(idącą w setki) w pamięci mojego telefonu. Szczególnie chętnie fotografuję okazy architektury z przeróżnych okresów. Uwielbiam zwiedzać zarówno nowoczesne centra miast jak i starówki. To właśnie turystyka jest moim drugim hobby. Dodatkowo przyjemnością jest dla mnie gra w gry komputerowe. Cenię zwłaszcza te tytuły, które odznaczają się bogatą i rozwiniętą fabułą. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Kanyon: Można powiedzieć, że boję się prawie wszystkiego. Nie jest to związane z fobiami, a raczej z tym, że jestem po prostu ostrożny. Szczególnie przerażają mnie niszczycielskie siły natury, które ukazują się choćby pod postacią wichur i burz. Są one jawnym zagrożeniem dla naszych żyć i majątków, a boję się ich, ponieważ nie można ich bagatelizować.  


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Kanyon: Rozpoczęła się ona około 8 lat temu wraz z nadejściem Minecraft Classic. Dość ciepło wspominam czas spędzony z tą wersją gry. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Kanyon: Po długiej i bezsensownej podróży po licznych mniej lub bardziej znanych serwerach zwątpiłem w szansę odnalezienia mojego wymarzonego miejsca. Aż pewnego czerwcowego dnia zupełnie przypadkiem odkryłem reklamę serwera MineWorld. Na początku gra na nim była trochę skomplikowana, jednakże szybko się zaadaptowałem do panujących tu warunków i stałem się jego stałym graczem. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Kanyon: Najważniejszym elementem gier wieloosobowych jest dla mnie społeczność graczy. Na serwerze spotkałem wiele osób o barwnej osobowości. Są oni dla mnie ciekawymi rozmówcami. Bez nich szybko znudziłbym się grą. Do gustu przypadła mi dodatkowo organizacja serwera. Posiada on wiele atrakcji, które z pewnością przemawiają do wielu konkretnych grup graczy. Chciałbym również wspomnieć o administracji, która wykazuje się zwykle dużą cierpliwością i pomocą w przypadku problemów i próśb graczy. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Kanyon: Pierwsze miejsce na mojej liście bezapelacyjnie trafia do obszaru spawnu serwera survival. Jest to dość skomplikowany zespół budowli, obszarów leśnych i placów. Sam jego rozmiar wzbudza respekt. Nie wspominając o jego estetyce, która pokazuje jak wiele wysiłku włożono w powstanie tego dzieła. Ważnym dla mnie miejscem jest siedziba Złotej Masonerii. Jest to dla mnie drugi dom i ,,serce" organizacji, do której należę. Cenię także prywatną willę administratora MiroTcz, którą osobiście uważam za doskonałe miejsce do afk-owania. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Kanyon: Zazwyczaj skupiam się na grze z serwerowymi przyjaciółmi. Rozmawiam z nimi, w razie potrzeby pomagam i po prostu dotrzymuję im towarzystwa. Poza tym staram się robić to, co zwykły gracz powinien. Czyli wydobywam surowce, w miarę możliwości wzbogacam się i dobrze się bawię. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Kanyon: Mimo, że Minecraft jest dość przyjemną grą, to jedna rzecz w nim obecna nie daje mi spokoju. Jest to lawa, która atakuje niczego niespodziewających się graczy przy okazji często niszcząc ich dobytek w postaci świeżo wykopanych diamentów. Najgroźniejszą przedstawicielką gatunku lawa jest ta pochodząca z netheru. Nie daje ona bowiem wielkich szans na ucieczkę. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Kanyon: Nie chciałbym publicznie ujawniać moich niechęci do pewnych osób. Nie zamierzam też podawać konkretnej liczby tych osobników. Jeśli ktoś mi podpadł, to doskonale o tym wie i temat ten raczej nie potrzebuje rozgłosu. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Kanyon: Moim obowiązkiem jest wspomnieć o moim wieloletnim przyjacielu znanym nam jako Zin. Towarzyszył mi on na wielu już serwerach. Razem z nim przeżyłem masę miłych i śmiesznych chwil. A aktualnie spędzamy wolny czas właśnie na serwerze MineWorld. Często spędzam ten czas wraz z innymi osobami należącymi do Złotej Masonerii. Dodatkowo na serwerze mam wielu przyjaciół, których obecność jest dla mnie wielką przyjemnością i chętnie korzystam z ich towarzystwa. 


13) Jak powstał twój nick?

Kanyon: Na początku moich spotkań z grami moim identyfikatorem było imię w towarzystwie dwóch lub pięciu cyfr. Stosowałem ten styl nazewnictwa w wielu grach i serwisach internetowych. Aż nastał dzień, w którym powiązany ze mną od kilku lat login był zajęty. Mimo wielu prób jego lekkiej modyfikacji za każdym razem otrzymywałem komunikat prosto z piekła. Brzmiał on: ,,Nazwa zajęta". Gra komputerowa mająca związek z tymi chwilami smutku zaproponowała mi kilka przykładowych nick'ów. Na liście znalazła się właśnie nazwa ,,Kanyon". Była ona dość oryginalna w stosunku do reszty propozycji, zatem uznałem, iż powinienem ją wybrać. Tak oto powstałem. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Kanyon: Ja nie marzę. Ja planuję. Dlatego uważam, że to co mógłbym przekazać za pomocą słów w tym temacie nie byłoby ciekawe, czy też godne uwagi. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Kanyon: Z reguły nie lubię się chwalić. Jest mi po prostu miło, jeśli ktoś dostrzeże i pozytywnie skomentuje jedną z moich budowli, jednak ja buduję głównie dla siebie nie oczekując widowni. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Kanyon: Mając do dyspozycji ekwipunek podobny do obecnego trybu kreatywnego rozpocząłem budowę swojej pierwszej konstrukcji w Minecraft. Był to dość prosty do zbudowania wieżowiec. Nie był może bardzo okazały, jednakże wtedy jeszcze nie byłem zbytnio doświadczony w dziedzinie architektury. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Kanyon: Nieprzyjemne dla nas wydarzenia są po prostu częścią życia. Nieważne jakimi jesteśmy ludźmi, co robimy i jak bardzo staramy się takich sytuacji uniknąć, to one zawsze mają szansę w większym lub mniejszym stopniu na nas wpłynąć. Niemiłe przygody traktuję jako test, który muszę zdać. Nie zamierzam powoływać się na konkretne sytuacje. Mogę jedynie powiedzieć, że w takich chwilach radzę sobie stosunkowo dobrze. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Kanyon: Na serwerze poznałem wielu przyjaciół. Gdybym chciał ich wszystkich teraz wymienić powstałaby dość długa lista. Dlatego po prostu pozdrawiam wszystkich graczy i członków administracji, a szczególnie tych, którzy przyczynili się do tego, że gra na serwerze jest dla mnie wielką przyjemnością. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Kanyon: Myślę, że to o czym chciałem powiedzieć zostało już wypowiedziane. Na koniec chciałbym po prostu podziękować graczom i administracji serwera za miło spędzone chwile. Myślę, że będą one trwały jeszcze przez długi czas. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Kanyon: Ja zaś dziękuję za możliwość udzielenia wywiadu i jeszcze raz chciałbym wszystkich pozdrowić.
Odpowiedz

#2

OoOOoOo moje województwo Płacz ze śmiechu
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]
Odpowiedz

#3

(10-10-2017, 17:15 PM)Slou napisał(a): OoOOoOo moje województwo Płacz ze śmiechu

Nie tylko twoje Wilku Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości