Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Red_Comparator

#1

Podanie
Nick w grze: Red_Comparator
Wiek: 10 lat
Staż a serwerze: Gram od końca I edycji
Czas, który mogę poświęcić dla serwera: Weekend 1-12 (lub więcej), tydzień 1-4 godzin
Otrzymane kary: Brak
Długość gry w Minecraft: 2 lata, ale już dobrze go opanowałem
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Nie
Czy posiadasz konto na serwisach: Discord oraz GG, Skype, FB: Posiadam Discorda, ale muszę kupić mikrofon.
Obecni Administratorzy: MiroTcz, N_Thinker
Obecni Moderatorzy: Ladykotka, Animekowa, Marika07, 999Pszemek, Makkev, Damexti, __LesnyElf_, Mendialnie
Komendy KitModa:  /kick <nick> <powód>, /tempmute <nick> <powód>, /warn <nick> <powód>, 
Obowiązki KitModa: dostępność dla graczy i innych członków administracji, - wsparcie graczy przy rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z mc i serwerem (np. zasady działania mikstur, 

crafting przedmiotów, działanie pluginów (np. pety), znajomość warpów, linków do forum/fb itd.), - dbanie o porządek na czacie serwera, - informowanie administratorów o występujących problemach technicznych serwera

 Czy znalazłeś jakieś błędy serwera: Obecnie Nie

Gdzie znajduje się regulamin: Na Forum
Dlaczego właśnie ty? Nie mam na to pytanie dokładnego wytłumaczenia.

Interesuje się minecraftem, lubie rysować i pisać. Jestem spokojny i życzliwy dla innych. Od dawna marzyłem o randze Moderatora, to jest doskonała okazja. Jestem dojrzały, mogę spełniać wszystkie warunki. Jestem uczciwy. Nie gram w minecraft, po to żeby zabijać, tylko wolę budować. Jestem aktywny i na forum jak na samym MineWorld.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#2

Animekowa i Ladykotka to SuperModeratorki, Damexti i Makkev już nie są w administracji, ja, __LesnyElf__, Madelaine__ to CzatModeratorzy (nick Madelaine__ źle napisałeś), 999Przemek pisze się "999Przemek" a nie "999Pszemek" i jest on KidModeratorem. Obowiązki są skopiowane. "Dlaczego właśnie Ty:" tu musisz napisać dlaczego akurat TY masz być wybrany. No bo kogoś kto przeklina, wyzywa itp. nie można chyba przyjąć no nie? Uśmiech Podanie trochę nieestetycznie napisane. Wiek też idzie na minus, choć ja tyle samo mam lat i zostałam przyjęta bo jestem "dojrzała" jak to inni napisali. No.. Na forum nie jesteś aż tak bardzo aktywny, rzadko kiedy się gdzieś wypowiadasz. No dobrze - teraz przejdźmy do plusów. Nie ubliżasz nikomu na czacie, starasz się pomóc co idzie na plus. Ogarniasz ortografię (no może czasami jakieś małe błędy, ale każdemu się zdarza), komendy też znasz. Nie zabijasz i nie nękasz co również wpada na plus.

Pozostaję neutralna/neutral z przechyleniem na nie.

#3

Podanie się zlewa, tak jak Mari wyżej napisała, skopiowałeś komendy/obowiązki. Na Survivalu nie widzę Cię praktycznie w ogóle, ale z tego co wiem często jesteś na Creative.
Nie przeklinasz, jesteś miły, pomagasz (dosyć rzadko to widzę, ale jednak).
''KITMODA'' KidModa.. Raczej powinieneś wiedzieć jak napisać rangę o którą ''walczysz''.
Nicki administracji źle napisane (nie wszystkie)
''Gdzie znajduje się regulamin: na forum'' Regulamin nie znajduje się tylko na forum, ale również w grze pod komendą /regulamin, a jeżeli już napisałeś, że jest on na forum mogłeś chociaż podać linka/napisać gdzie dokładnie. W weekend możesz poświęcić od 1 do 12h? Naprawdę? Siedziałbyś 12h w grze?
Wybacz, ale jestem na nie.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#4

Podanie nieestetycznie, komendy i obowiązki skopiowane. Sporo błędów w pisowni, chociażby rangi, czy członków administracji. Miałeś wymienić moderatorów, nie kidmodów i czatmodów.
Nie świadczy to zbyt dobrze, jestem na nie.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#5

Widzę że nie doczytałeś informacji że do administracji minimalny wiek to 13 lat.  "Dodano wymóg przyjęcia: Ukończone minimum 13 lat i potwierdzony wiek"  i jest ta informacja tutaj   gdybyś zajrzał w ten wątek wiedziałbyś co i jak zamiast kopiować od innych.


Jest tam 2x podana informacja od jakiego minimalnego wieku jest przyjmowana osoba do administracji
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#6

Mimo iż osobiście Cię lubię Red jestem na nie przyjmowaniem Cię do administracji powody zostały podane wyżej Smutek

#7

Nie spełniasz minimalnych wymogów + błędy w podaniu.

Podanie odrzucone
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości