Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] Kanyon

#1

Nick w grze: Kanyon
Wiek: 19
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od czerwca 2017
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Minimum 4 godziny
Otrzymane na serwerze kary: Brak
Długość gry w Minecraft: 8 lat
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak
Czy posiadasz konto w serwisie Discord oraz w jednym z wymienionych serwisów (GG/Skype/FCool: Posiadam konta w serwisach: Discord, Skype i FB

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, N_Thinker.
Obecni SuperModeratorzy (wymień): Animekowa, Ladykotka, Slou.
Obecni Moderatorzy (wymień): _Diamentowa_.

Komendy KidModa/CzatModa:
-/kick <nick> <powód> - wyrzucenie gracza z serwera
-/tempmute <nick> <czas> <powód> - wyciszenie gracza na określony czas
-/mute <nick> <powód> - wyciszenie gracza(komenda ChatModa)
-/warn <nick> <powód> - ostrzeżenie gracza
-/chatclear - czyszczenie czatu(komenda CzatModa)
-/jail <nick> cela1 <powód> - wtrącenie gracza do celi(komenda CzatModa)

Obowiązki KidModa/CzatModa: Do zadań Kidmoda/Czatmoda należą między innymi:
-Dyspozycyjność w celu aktywnej pomocy graczom i administracji.
-Pomoc graczom z zakresu problemów technicznych związanych z grą Minecraft oraz serwerem.
-Dbanie o estetykę i kulturę wypowiedzi na czacie.
-Informowanie członków administracji o zauważonych problemach technicznych serwera.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie

Gdzie znajduje się regulamin: Dostęp do regulaminu można uzyskać pod adresem: http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4 oraz bezpośrednio w grze po użyciu komendy /regulamin.

Dlaczego właśnie Ty: Od dłuższego czasu staram się pomagać graczom w rozwiązywaniu zgłaszanych przez nich problemów. Uważam, że potrafiłbym wykazać się wymaganą na tym stanowisku odpowiedzialnością. Dodatkowo nie posiadam skłonności do popadania w konflikty z innymi osobami. 

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Krystian. Już niedługo ukończę 20 lat. Studiuję zarządzanie na Politechnice Lubelskiej. Wykazuję się powagą i odpowiedzialnością w odpowiednich sytuacjach. Interesuję się architekturą, turystyką i fotografią. Jestem raczej osobą otwartą. Mimo studiowania posiadam dość spory zapas czasu wolnego, który poświęcam na eksploatowanie komputera. Jeśli chodzi o samą grę w Minecraft, to jestem po prostu architektem.

#2

Plusy:
- Aktywny na serwerze
- Wiek
- Odpowiedzialny, kulturalny, miły itd.
- Podanie czytelne
- Brak żadnych kar
- Znajomość regulaminu i komend

Minusy:
- Nie widzę żadnych minusów Duży Uśmiech



Jestem na TAK
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Nie znamy się zbyt dobrze, ale często widuję Cię w grze, nie sprawiasz większych problemów, nie nękasz graczy, zachowujesz się dojrzale i porządnie, wiek również idzie na plus, podanie napisane schludnie i estetycznie wygląda.
Neutral (ponieważ nie znamy się dobrze) z dużym przechyleniem na tak. Oczko
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#4

Dobry człowiek na to stanowisko - spokojny i kulturalny - bezproblemowy. Jestem na Tak.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#5

Jesteś aktywny na serwerze, ogarniasz ortografię i komendy. Jesteś miły, pomocny i kulturalny. Podanie napisane estetycznie. Nie popadasz w konflikty z innymi oraz nie nękasz innych graczy co oczywiście również wiąże się z plusem. Nie ma z tobą żadnych problemów. Znasz regulamin. Co tu dalej mówić, jestem na TAK. Uśmiech

Powodzenia

#6

Cieszę się, że widzę Twoje podanie.
Jesteś osobą odpowiedzialną, pomocną i na pewno świetnie odnajdziesz się w administracji. Spokój, opanowanie oraz dojrzałość to także Twoje atuty, które Cię wyróżniają.
Nie widzę, żadnych przeciwwskazań, tak więc jestem na TAK.
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#7

Jestem bardzo na tak, ponieważ bierzesz aktywny udział w życiu serwera, jesteś pomocny i wydaje mi się, że jesteś chodzącą wikipedią minecraft, co ułatwi nowym pytalskim graczom. Duży Uśmiech

Osobiście bardzo cenię Twoje zaangażowanie w funkcjonowanie gildii, także na pewno sprawdzisz się jako przyszły kid moderator! Trzymam kciuki Uśmiech

#8

Tak, tak i tak!
powody podane wyżej Oczko


Cytat:•powodzenia
[Obrazek: b55221c559007.png]

#9

Nie będzie niespodzianką dla Ciebie jak i dla chyba innych to, że jestem na tak.
Jak nikt inny tutaj znam Cię na wylot i stwierdzam, że nadajesz się na to stanowisko. Jesteś pomocny, w pełni uczciwy, nie popadający w konflikty z innymi graczami. Nie raz już pomagałeś administracji w różnych sprawach, np. w łapaniu nieuczciwych graczy na cv, czy również w naprawianiu griefowanego świata otwartego.
Także polecam tego człowieka, powinien się przydać administracji.

#10

3 razy na tak przechodzisz dalej
[Obrazek: giphy.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości