Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Żegnajcie

#1

Cześć! Ostatnio wgl nie grałam i w tym czasie dużo się u mnie wydarzyło. Jak już niektórzy wiedzą, odchodzę z serwera, tym razem już tak na całkiem serio. Niżej wymienię kilka  powodów mojego odejścia, ale jeśli kogoś to nie interesuje to od razu mówię, że pozdrawiam wszystkich graczy i życzę miłej gry ^^.


Powodów mojego odejścia było kilka
-Moje życie realne stało się ostatnio dużo ciekawsze, przez co nie ciągnie mnie do mc, zresztą mam więcej obowiązków, czyli coraz mniej czasu.
-Najnormalniej w świecie mam już dość mc.
-Podczas gry zazwyczaj trafiał mi się jakiś łowca głów przez co traciłam głównie nowo zdobyte itemy, co bardzo mnie zniechęciło (nie polecam mieszkania przy spawnie, nawet w domu nie można czuć się bezpiecznie).
-UWAGA, TO JEST MOJE ZDANIE: Stara atmosfera snowhoma dawno zniknęła, teraz to już nie jest to co kiedyś. Wydaje mi się, że nie ma tego przyjacielskiego podejścia adminów do graczy (nie mówię, że do wszystkich), jak dla mnie czasem wygląda to raczej jak relacje sprzedawca-klient. Może to tylko moje wrażenie.
-Zastanawiałam się nawet, czy nie zostać i nie napisać podania, jednak zaobserwowałam, że teraz służba w administracji wymaga siedzenia po kilka godzin dziennie i to na każdym trybie gry. A takie coś raczej mnie nie interesuje. 
-Czasem miałam wrażenie, że niektórzy nie tratują mnie poważnie Oczko 

Nie miałam na celu nikogo obrażać. Było by miło jakby nie było niżej kłótni dot. mojego zdania o serwerze Uśmiech
Dziękuję wszystkim graczom, z którymi stworzyłam piękne wspomnienia :3
Może czasami Was odwiedzę.
Żegnam Was.
Odpowiedz

#2

Żegnaj Stawcia. Nie miałem specjalnie wielu okazji żeby Cie poznać ale i tak widać że jesteś bardzo dobrą i sympatyczną osobą Uśmiech . Powodzenia w życiu. Myśle że z Twoimi umiejętnościami i inicjatywą dobrze Ci sie powiedzie. Tylko nie wdaj sie w złe towarzystwo...

Będziem tęsknić Smutek

Ps. Wszystko co pomogłaś mi zbudować pozostanie na serwerze nie krócej niż do końca edycji w takim samym porządku Oczko
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#3

Stawiś,
Byłaś (w sumie nadal jesteś) super znajomą. Bardzo mi przykro, że odchodzisz... Musisz nas odwiedzać!
Papa ;c
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#4

Stawik ;/
Szkoda, że odchodzisz, byłaś super osobą, miłą, pomocną, zawsze można było na Ciebie liczyć. Powodzenia w życiu prywatnym, odwiedzaj nas czasem.
Papa

PS. Dzięki za domek Duży Uśmiech
Odpowiedz

#5

Papa Stawciu. Wspomnienia zostaną na długo Duży Uśmiech. A tak tylko napomknę, że mi akurat się podoba zmiana w podejściu administracji. No może poza nadużywaniem uprawnień przez niektórych niższych rangą, co moim zdaniem ma czasami miejsce i raziło mnie, kiedy jeszcze byłem jej członkiem.
"Pe­symizm to przy­wilej człowieka, który myśli"
Odpowiedz

#6

Trzymaj się ciepło Stawciu Uśmiech
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#7

Papa Stawcia, mam nadzieje, że będziesz o mnie pamiętać Oczko
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#8

Żegnaj Smutek

Odpowiedz

#9

No to papa.
Mam nadzieję, że szybko o tobie zapomnimy.
Odpowiedz

#10

Do zobaczenia Stawcia, mówię do zobaczenia ponieważ mam przeczucie ze jeszcze się spotkamy, może w innej grze albo gdy zdecydujesz się wrócić do mc. Szkoda że odchodzisz, w końcu znamy się jeszcze z czasów SH
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości