Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Unban

#1

1. Nick w grze: ferales225
2. Data ukarania: 19.10.2017
3. Nick osoby karającej: niestety nie wiem
4. Powód bana: niszczenie czyjejś pracy, ciągłe zabijanie graczy w miejscach publicznych, działanie na szkode serwera
[b]5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: a więc opisze sytuacje teleportowałem się do endu  a konkretnie do expiarki enedrmanów spotkałem tam dwóch graczy którzy zaczęli  mnie atakować więc postanowiłem ich zabić oni wracali ciągle i mnie atakowali więc zagroziłem ze zniszczę to jeśli mnie nie zostawią oni zaczęli mnie prowokować więc wszedłem  na samą górę tej expiarki [/b][b] i się tam trochę obudowałem wtedy teleportowała się do mnie _Diamentowa_ która teleportowała jakiegoś gracze żeby mnie zabił spadłem na dół dwie osoby zaczęły mnie bić zabiłem jedną  a gdy zginąłem dostałem bana według mnie postawienie 6 klocków to nie jest niszczenie czyjejś pracy a zabijałem ich tylko dlatego że się ciągle teleportowali i mnie bili a w dodatku prowokowali na chacie na co nikt nie zwrócił uwagi proszę o unbana i dziękuje za rozpatrzenie mojej prośby [/b]

#2

Niejednokrotnie byłam świadkiem Twoich karygodnych zachowań, opisałeś jedną sytuację, a dobrze wiesz, że było ich więcej. Twoje idiotyczne odzywki wobec innych graczy, czy chociażby te durne teksty dotyczące tego, że masz x-raya.
Zabijanie graczy, Madelaine to jedna z tych osób, mordowałeś i to na pewno nie "raz czy dwa" tak jak to mi się zawsze się tłumaczyłeś.
Prowokowanie administracji, Leśnego, czy też mnie kilka razy.
Niszczenie okolicy działki Roberta przy spawn, stawianie tam paskudnych stosów bloków, takich jak netherrack.
Koniec końców zabijanie psów Tygryska.
Tyle o Tobie wiem,
Nie wiem, co powie na to reszta, ale osobiście czekałam na ten dzień, w którym dostaniesz bana i się doczekałam. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
Miałeś swoje wybryki i chojraczyłeś, myśląc, że ujdzie Ci to na sucho. No widzisz, jednak nie.
Absolutnie nie jestem za tym, abyś dostał UB.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#3

Popieram w 100% Slou.
Zabijałeś mi psy razem z 3togo, wypierając się, że nie złamałeś regulaminu. Szkoda, że o tym nie wspomniałeś. Pojawiały się również Twoje chamskie odzywki na chacie. Moim zdaniem jesteś toksyczny i bawisz się w łowcę dusz, zabijając każdego i to po kilka, a czasem nawet kilkanaście razy, co można już uznać za nękanie. Jestem na NIE co do UB.
Moim zdaniem powinieneś dostać na jeszcze dłużej.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#4

Nie będzie ub. Twoja "wersja zdarzeń" to bzdura. Jeśli nadal będziesz robił to co robisz (np. wykurzał graczy z serwera) to niestety kolejne bany będą dłuższe.

//Edit: Kolejne bany za to przewinienie będą dwukrotnie dłuższe od poprzedniego.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości