Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Nieporozumienie

#1

Witam ja kupiłem unbana za 10 zł i dostalem bana za powod omijanie bana co teraz? Co z moimi 10 zlotymi? Kto za to odpowie kupilem uczciwie unbana i nie bede juz cheatowal prosze cos z tym zrobic lub mi to wyjasnic!

Dla mnie 10 zl to nie jest tak malo prosze mi to wyjasnic! Ja ne bede cheatowal te 10 zl to poszlo na rozwoj serwera no prosze kurde jednak dla mnie 10 zl to naprawde nie malo! Smutek

#2

wiesz ja dostałem bana na 1 tydzień i tak samo oszukali mnie oni teraz cie nie odbanuja jak bym był adminem to bym ci dal unbana za to ze prosisz ladnie i piszesz dokładnie jak co dla cb jestem na ub na tak

#3

(20-10-2017, 19:30 PM)Maliko2990 napisał(a): wiesz ja dostałem bana na 1 tydzień i tak samo oszukali mnie oni teraz cie nie odbanuja jak bym był adminem to bym ci dal unbana za to ze prosisz ladnie i piszesz dokładnie jak co dla cb jestem na ub na tak

Dziekuje bardzo ja sie przyznam cheatowalem czego bardzo ale to BARDZO zaluje byl ban na perm jasno pisze gracze zbanowani za cheaty (ja za xray) moga kupic unbana raz ja kupilem unbana i nie wiem co dalej!

#4

Wzór skargi...
Myślę, że możesz dostać tego UB bo w końcu go zakupiłeś.

Co do ciebie maliko:
Nikt cie nie oszukał z banem, nie wymyślaj. To, że zachowujesz się idiotycznie becząc na shoucie z powodu bana na tydzień to nie wina administracji. Ja na twoim miejscu cieszyłabym się, że to tylko ban na tydzień.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#5

a na ile masz bana

dziekuje ci Kotex zle pisze ale nie umniem twojego nicku już naprawdę przyznam się jestem głupi to był ostatni raz i tak mi nikt nie wierzy alle spk

#6

Pani moderatorko ja bym bardzo chcial unbana ja naprawde chce sie zmienic i nie cheatowac przepraszam ze bez wzoru ale są we mnie emocje. I pisalem na pw do Administratora ale nie dostalem informacji na temat czy moge zakupic unban. Pozdrawiam

Ja maliko mordo mam na perma chyba teraz powod omijanie bana

Aha i jeszcze raz przepraszam za brak skargi ale to z emocji

Za brak wzoru odwołania co ja pisze* Sorrka jeszcze raz

#7

Pisałem w wątku, że nie dostaniesz unbana i możesz grać od nowa na nowym koncie (mogłem się w ogóle na nic nie zgodzić). To, że mimo to kombinowałeś w sklepie z unbanem dla starego konta to już nie nasz problem. Nie zmienię tego zdania tylko dlatego, że wydałeś kilka zł w sklepie i żadne inne okoliczności również tego zdania nie zmienią.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości