Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


chialbym dostac unbana

#1

1. Nick w grze:Maliko2990
2. Data ukarania:20.10.2017
3. Nick osoby karającej:nwm
4. Powód bana:reklamowanie
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unbanJęzykrosze o ub ale pisze to ostatni raz nie czekam 1 tydzień żeby mnie odbanowalo jak nie będzie ubana to się zegnam .... szanuje decyzje admina i wszystkich wiem ze blad popelnilem ale jakbym dosta ub to naprawdę  byscie widzieli ze już taki ie będę uwierzcie mi bo jak nie dostane ub to nw prossze cie miro???..... pozdrawiam

#2

Rozumiesz, że skoro już 2 razy twoja prośba o ub została odrzucona, to za kolejnym razem będzie to samo? Przestań zaśmiecać forum tymi bezsensownymi wątkami
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Ogarnij się w końcu z zaśmiecaniem forum tymi bezsensownymi prośbami! Ile razy 18 letniej osobie ( która uważa się za 18 letnią osobę ) trzeba powtarzać te same informacje?
    Jak już zostało napisane pod poprzednimi twoimi prośbami o ub , ciesz się , że to ban na tydzień , nie na dłużej lub na zawsze.Zresztą , jaki problem jest w tym , żeby poczekać 1 tydzień?

#4

to trudno zegnamy się

nie jestem w stanie czekac 1 tydzień bo wy tak chcecie

ale wogule nic wy do gadania nie macie a mnie nie musicie robic mogę się zamknąć i tylko mowic za czacie ze cos sprzedam'

#5

Zamykam.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości