Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z PinkCoockie321

#1

Witajcie Kochani, nastał wtorek więc wrzucam Wam nowy wywiad do przeczytania. Udzieliła go Ola dla większości znana jako PinkCoockie321. Jest to jak określiła w wywiadzie kilka faktów o niej a ja myślę że dzięki nim zawsze troszkę bliżej możemy ją poznać Uśmiech
Zapraszam do czytania


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

PinkCoockie321: Cześć! Nazywam się Ola, lecz większość osób kojarzy mnie jako Pink. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

PinkCoockie321: Często przesiaduję na waszym serwerze, projektując różne budowle. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

PinkCoockie321: Tak, moim hobby jest architektura. Od młodszych lat projektuje budowle na zwykłej kartce a później korzystam z nich w MineCraft. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

PinkCoockie321: Boję się ciemności, jednakże staram się tego pozbyć. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

PinkCoockie321: Moja gra zaczęła się na wersji konsolowej po roku przeszłam na wersje komputerową.
W MineCraft gram od 3 lat. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

PinkCoockie321: Zaczęłam grać z moim kolegą z nudów na początku tylko na Creative. Pod koniec 1 edycji już naprawdę wkręciłam się w granie na tym serwerze. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

PinkCoockie321: Miła ekipa oraz gracze. Tu znalazłam swoich pierwszych internetowych przyjaciół, mogę się odstresować grając tu. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

PinkCoockie321: Najbardziej podoba mi się Spawn serweru Survival. Widać, że dużo pracy zostało w niego włożone i jest bardzo estetycznie zbudowane.
 

9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

PinkCoockie321: Często buduję, konwersuje z różnymi graczami oraz spaceruję po świecie Survival. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

PinkCoockie321: W tej grze denerwuję mnie wyzywanie starszych przez młodszych, oraz wyzwiska bądź wulgaryzmy. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

PinkCoockie321: W tej chwili narazie nikt mi nie podpadł i mam nadzieję ,że tak zostanie. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

PinkCoockie321: Najbardziej lubię grać, konwersować z Mimim, Ziomejem, _ziomkiem_, Red_Compactorem ogólnie z różnymi graczami czasem konwersuję bądź budując działki wspólnie. 


13) Jak powstał twój nick?

PinkCoockie321: Mój nick powstał dość spontanicznie. Gdy zakładałam konto jadłam ciastka i bardzo lubiłam różowy więc połączyłam to i wyszło PinkCoockie. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

PinkCoockie321: Moim marzeniem jest dołączyć do Ekipy serwera oraz zdobycie i utrzymanie 1 miejsca na baltop na serwerze Creative. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

PinkCoockie321: Uważam, że cały czas uczę się budować i przy każdej budowli uczę się czegoś nowego. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

PinkCoockie321: Z początku zbudowałam na moim pierwszym świecie SinglePlayer domek z dirta i cobblestone oraz kopałam kamień ręką.  


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

PinkCoockie321: Na obecną chwilę nie miałam takich przygód. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

PinkCoockie321: Tak chciałabym pozdrowić gildie w której jestem oraz wszystkich graczy serwera Uśmiech 


19) Może teraz parę słów od siebie?

PinkCoockie321: Drodzy Czytelnicy! Bardzo cieszę się ,że czytacie ten wywiad, jest to dla mnie znak, że może niektórych interesuję parę faktów na mój temat. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

PinkCoockie321: Bardzo proszę, jest to dla mnie przyjemność i jeszcze raz pozdrawiam wszystkich graczy oraz ekipę Serwera.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości