Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


unban

#1

1. Nick w grze : Sandrzej
2. Data ukarania : 23.10.2017
3. Nick osoby karającej : nie wiem
4. Powód bana : Działanie na szkode serwera
5. Dlaczego uważem że powinienem dostać unbana : Otuż pewnego razu sobie gram i nic nierobie oprucz obserwowania, ale nie siedziałem długo bo net nie wyrabiał. Po pewnym czasie ok. 3-5 dni próbuje wbić na serwer i wyświetla mi że dostałem bana za działanie na szkode serwera. Prosze o unbana i thx za rozpatrzenie tej sprawy.
ps : sry za błędy ort. jak są bo pisze troche na szybko

#2

Hmm , kolejna osoba która się wszystkiego wypiera? w sumie tym razem nawet chyba nie wie co zrobił , hmmm , tak! to chyba nowość Duży Uśmiech a teraz , napewno są jakieś dowody które świadczą  o działaniu na szkodę serwera z twojej strony , BANA NIE DOSTAJE SIĘ ZA NIC.Skoro od 3-5 dni cb nie było to zapewne robiłeś coś przedtem.

#3

Witam serdecznie Uśmiech

Cytat:BANA NIE DOSTAJE SIĘ ZA NIC
Popieram Adama, i resztę, która tak sądzi.
Nie udawaj niewiniątka, bo dobrze wiesz, jak zyskałeś działki na creative.
Zrobiłeś zarabiarkę, dzięki której dostawałeś pieniądze na serwerze i w niesprawiedliwy zyskałeś gdzieś ok. 7 działek ( albo więcej ).
[Obrazek: b55221c559007.png]

#4

Nie zrobiłem zarabiarki tak btw miałem kupionego svipa to nie miałem powodu do kupowania działek a nie było mnie od 3 do 5 dni bo czekałem aż neta mi naprawią bo serwer pokazywał mi ok 15000 pingu więc dlatego bo nawet drzwi nie mogłem otworzyć i musiałem czekać jakieś 10 min aż będe mugł wyjść z domku

#5

Brałeś nieraz niedozwolone itemy i po mimo ostrzeżeń dalej to robiłeś. Nie udawaj teraz niewinnego. Brałeś sobie nieuczciwie bloki struktur i nieuczciwie z nich zarabiałeś. Kupiłeś sobie 7 działek, a dość mało grałeś na serwerze - to też było podejrzane, zarobiłeś to blokami struktur. Gdybyś się chociaż przyznał, a nie udawał niewiniątko...

Jestem za tym, żeby ban pozostał.

Edit: A no tak. Zapomniałam dodać. Jeszcze sprawdziłam Twój ekwipunek. Miałeś tam łuk ze wszystkimi enchantami na 100.

#6

Itemki nelegalne ta wziołem kilka razy nie będe ukrywał ale nie brałem bloków struktur a blok barjery jest do skopiowania na spawnie creative. A te siedem działek to tak jak pisałem mam svipa. A tego łuku użułem tylko kilka razy a potem mi napisałaś że to zakazany item i już go w tedy nawet z eq nie wyciągłem.

#7

To ciekawe, skąd się wzięły na Twojej działce te bloki struktur... "Zarabiarka", tak było nawet na tabliczce napisane. Pisałam kilka razy do Was, że to zakazany item... (wcześniej grałeś tam z Qleczką i innymi i gadałeś na discordzie, ogólnie robiliście różne dziwne rzeczy, braliście sobie jakieś buty z szybkością 1000 mimo że to było zakazane i dobrze o tym wiedzieliście).

#8

Niejednokrotnie mimo wielu uwag moderatorów i poleceń usunięcia przedmiotów nie robiłeś tego i nawet, gdy przedmioty te były ci odbierane wyciągałeś nowe.
Bloki, które zostały znalezione na twojej działce nie pochodzą z normalnego źródła. Można je zdobyć tylko instalując zabronione modyfikacje lub wykorzystując dziury w grze.

Nie mam zamiaru dalej na to patrzeć, więc pozostaje ci tylko zacząć przestrzegać regulaminu i poleceń członków administracji. Wybór należy do ciebie. Odnośnie działek - masz svipa i posiadasz 10 darmowych działek, więc jest w porządku. Nie widzę również byś swój limit działek powiększał.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#9

Marika ok buty brałem tak samo jak łuk ale co niby szkodziły te buty pozwalały mi sie po prostu szybciej poruszać nie biegałem ludziom po działkach ani  nic w wtym stylu a jak chodzi o te zarabiarki to ok przyznaje zrobiłem ale nie używałem i raczej dla beki, nawet nie pamiętam jak je zrobiłem. Ale ok nawet gdybyście mieli mi teraz zkasować wszystko co zrobiłem i miałbym przestrzegać regulaminu to niby jak skoro dalej będe mieć bana.

#10

Po prostu dostaniesz UnBana, jeżeli Miro zdecyduje się dać Ci szansę.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości