Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


przyznanie sie

#1
Informacja 

witam 1. Nick w grze: torket
2. Data ukarania:2017.10.25
3. Nick osoby karającej: niepodano
4. Powód bana:X-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: tak cheatowałem obiecuje ze sie to wiecej niepowtorzy przepraszam za problem i czy jest morzliwosc 2 szansy bym był wdzieczny a w ostatecznosci czy da sie wam zapłacic np pay save za 10 zł poprostu go wam wysłajac np na discordzie czy gdzies ? poniewarz nielubie takich stron do płacenia przez internet 
(prosze o jak najłagodniejsza kare)

jeszcze raz bardzo przepraszam cała administaracje 


"karzy morze się nawrócić"

skype: tomek szymanski yoiu (awatar tukana)
E-mail: trokiet@gmail.com

#2

Witam, bana otrzymałeś ode mnie posiadanie x-raya bądź czegoś podobnego. Sprawdziłam Twoje tunele i w wielu przypadkach rudy diamentów były ukryte za warstwami kamienia, oczywiście że dopuszczam sytuacje kiedy miałeś farta i akurat trafiłeś kopiąc bo będąć w jaskini nie trudno znaleźć rudy ale nie dopuszczam "farta" kiedy jest specjalnie kopane w kierunku ukrytych rud, oto dowody takich miejsc w postaci screenshotów:

[img]Witam, bana otrzymałeś ode mnie posiadanie x-raya bądź czegoś podobnego. Sprawdziłam Twoje tunele i w wielu przypadkach rudy diamentów były ukryte za warstwami kamienia, oczywiście że dopuszczam sytuacje kiedy miałeś farta i akurat trafiłeś kopiąc ale nie dopuszczam [/img][Obrazek: zilxyssab70s.png]

[Obrazek: 4hfnbeacn8e7.png]

[Obrazek: irucmnsjjx72.png]

[Obrazek: 6tmzjwquhssy.png]

[Obrazek: jys3w26nhy5q.png]

#3

Dostałeś bana od Ladykotka.

Lady bardzo rzetelnie sprawdza graczy więc jej pomyłka co do bana jest mało prawdopodobna. Sprawdzałam też sama Twoje statystyki które potwierdzają to co napisała wyżej Lady.

Upieranie się przy "ban za nic", "to nie ja to ktoś z rodziny" itp są jedynie na Twoją niekorzyść. Przed napisaniem swojego UB powinieneś przeczytać kilka wcześniejszych UB innych graczy. Zauważyłbyś że praktycznie każdy najpierw się wypiera a przy pokazaniu dowodów zawsze idzie wina na kogoś innego.

Radzę się przyznać, okazać skruchę i liczyć na ub od MiroTcz i grę od zera.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#4

Dostaniesz szansę gry od nowa.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości