Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


/kit Gracz+ [RANGA]

#1

Witajcie!
Mam pewien pomysł...
   Gdy gracz gra już ponad 2 miesiące (można sprawdzić odkąd jest na serwerze) ma dostęp do kitu "Gracz+" który jest trochę lepszy niż "kit start". Dodaje możliwość (graczowi, który gra ponad 2 miesiące) pisania na chacie kolorem pogrubiana czcionki itp. Oprócz tego jeszcze przed jego nickiem byłoby [Gracz+]. "Gracz+" mógłby zmieniać swój nick np. z TheZiomej na "&2Ziomejek" (msg pisałoby się normalnie tylko pokazywało by się [Na chacie] [Gracz+] &2Ziomejek. Wiem, że to skomplikowane, ale myślę, że nasi Admini sobie z tym poradzą Duży Uśmiech


*/kit Gracz+ posiadałby żelazne itemsy zamiast kamiennych z enchantem Wydajność I (na narzędziach) i ostrość I (na mieczu)


Dziękuję za uwagę!
[Obrazek: b55221c559007.png]

#2

chyba chodzi ci o RANGĘ Gracz+ Płacz ze śmiechu
uważam ze byłoby to fajne, ale taki Gracz+ mógłgby pisać tylko kolorkami


#3

No nie wiem ;/ Myślę, że obejdzie się bez tej rangi. Ludzie muszą jakoś sami sobie radzić. A z tym pisaniem na kolorowo-można po prostu zakupić rangę vip/svip. Nie potrzebne jest coś takiego, bo wtedy mniej osób będzie kupować rangi Język
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#4

a nick mógłby być napisany wybranym kolorkiem, bo tak to np. ty mógłbyś zmienić sobie nick na mój i się podszywać :/
i jeszcze to powinno być po np przegranych 10 dniach, bo jak ktoś wbije raz, potem długo nie gra to i tak dostaje rangę


#5

Może od razu dodamy miniVIP, SuperVIp-, Gracz+, MegaGracz, Dziewczyna, Chłopak, Obojnak i miliard innych rang? Chcesz mieć kolorki - możesz nabyć pakiet VIP. Zmiana wyświetlanej nazwy nie wejdzie w życie.
/kit start jest sam w sobie dobrym zestawem i nie będziemy tworzyć jego przekokszonej wersji. Kolejna rzecz to skomplikowanie gry i utrata wartości pakietów vip/svip przez jakieś inne sztuczne miniRangi, które uważam za bezsensowne.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości