Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


dreczenie kolegi i mnie

#1

1. Nick oskarżającego:Maliko2990
2. Nick oskarżonego:Ukach1
3. Opis sytuacji:strzelanie w mnie i w kolege i dreczenie lukiem
4. Data zdarzenia:28.10.2017
5. Dowody w postaci screenów lub filmu:on wogule screnoww nie ma a ja nic nie wyzywalem naprawdę zaczol ten jego kolega mnie zabijac i wulgaryzmu już nie używam wiem ze to karalne ale ja tego nie urzywalem wiec ciagle lukiem strzelal w mnie ja mowie mu ze ide a ten strzela naprawdę skandal z jego zachowania dziekuje za sluch. i jeszcze jedno on planowal bo on mi mowil ze to on MASLOMIGASLO i on jezyki zmnienia i gra na holenderskim ip wiec i mowil ze jeszcze raz sprobuje pobrać city i na inny jezyk ip zmienić i mieć ity mi pisal  to na fb

#2

No wiec tak, po pierwsze ostrzelae

Po 1 ostrzelales mi dom, po 2 moj kolega nie umie sie bic i nie bil cie po 3 sam do mnie strzelales i wykupiles jakiesgos goscia aby mnie zabil. Tyle w temacie Uśmiech Nie wypieraj sie poniewaz mam screeny kiedy przeklinales.

Co do jezykow nwm co ty zmyslasz ( co co ty w ogole gadasz lol jezyki da sie zmieniac w grze)
 i tak to ja maslomizgaslo administrator pozwolil mi zalozyc nowe konto i grac na nim poniewaz jest bardzo laskawy

#3

Nie ma dowodów - skarga nie będzie pozytywnie rozpatrzona
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#4

Maliko przestań udawać niewiniątko  , widać że Ukach1 zrobił skargę na ciebie to teraz robisz specjalnie skargę na niego co można udowodnić brakiem dowodów z twojej strony.Ostatnio obserwuję to co piszesz na chacie i na forum , twoje zachowanie od twojego ostatniego bana się zabardzo nie zmieniło ( nie mówię że się w ogóle nie zmieniło bo drobne zmiany widać ) , lecz takie zachowanie zaczyna być irytujące.

#5

ja się zmieniam wlasnie ale ja mam slabe nerwy nie rozumniecie tego czy za debila mnie macie pewnie tak

#6

Ogarnij się już, robisz tylko zamęt na forum jak i w grze. Denerwujesz już każdego z tego co widzę. Miałeś szansę na to abyś się zmienił ale nie, po co? To, że wyzwałeś RAZ (chociaż wyzywałeś kilka razy już wcześniej) nie oznacza, że kary nie będzie. Rejestrując się na serwerze AKCEPTUJESZ REGULAMIN i powinieneś być tego świadom. Nie widać żebyś się zmieniał. Rozumiem to, że masz słabe nerwy, ale to również nie oznacza, że jesteś aniołkiem i kary nigdy nie dostaniesz. Skarga jest bez żadnych dowodów.. Czy zrozumiesz to, co się do Ciebie pisze? Bo chyba raczej nie.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#7

(28-10-2017, 21:09 PM)Maliko2990 napisał(a): ja się zmieniam wlasnie ale ja mam slabe nerwy nie rozumniecie tego czy za debila mnie macie pewnie tak

To że ktoś ma słabe nerwy nie oznacza że nie umie myśleć nad tym co robi.Nikt cię tu nie ma za "debila" ale to ty powinieneś zrozumieć że sam starasz się z siebie takiego zrobić.

#8

zostawić mnie w spokoju ja chce mute na zawsze i z nikim z was kontaktu miec'

#9

Ohoho, wielki panicz się znalazł. ''Bo ja chce'' - wiesz ile rzeczy np. ja chcę? Chcieć sobie może każdy. ''Zostawić mnie w spokoju'' - to jakiś rozkaz?
Nie będę więcej wypowiadała się w tym wątku.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#10

Po pierwsze nie ma dowodów. Po drugie - jak Adam napisał - Ukach1 zrobił na Ciebie skargę to Ty oddajesz. Nikt Cię tu nie ma za debila, chociaż zachowujesz się okropnie. Masz słabe nerwy? To opanuj je. Słabe nerwy nie oznaczają, że nie potrafisz myśleć. "chce muta na zawsze"... Tu już w ogóle brak mi słów. Miałeś milion szans aby się poprawić, ale Ty nadal nic. Albo się ogarniesz, albo w końcu doczekasz się perma. W pełni zgadzam się z Tygryskiem i Adamem.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości