Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prosze o unbana.

#1

1. Art1337.
2. 30.10.2017
3.Nie znam nicku osoby, która dała mi bana.
4. Multikonto i afk.
5. Uważam, że powinienem dostać unbana ponieważ nie wiedziałem, że nie można afczyć i robić multikont.
Uważałem też, że skoro jest 270 slotów na serwerze a ludzi obecnych około 50 to multikonto nie powinno przeszkadzać.

#2

Wchodząc na serwer zaakceptowałeś regulamin i powinieneś go znać chociaż trochę ale wódz nasz najlepszy najpiękniejszy i Najmocniejszy powinnien udzielic ci swej łaski i dać ci ub
[Obrazek: giphy.gif]

#3

Był bym bardzo wdzięczny i obiecuje że przeczytam regulamin jeszcze raz że zrozumieniem.

#4

Nie powinieneś dostać UB. Zignorowałeś to że pisałam do Ciebie na czacie głównym jak i na pw. Dostałeś warna i kicka ale olałeś to i nie widziałam z Twojej strony żadnego pytania czy cokolwiek tylko wróciłeś do ponownego afczenia na kontach (nawet się nie zastanowiłeś czemu dostałeś kika? Pewnie nawet nie było Ciebie przy kompie).

Jak już napisał wyżej R0bert "wchodząc na serwer akceptujesz jego regulamin" a to że się z nim nie zapoznałeś nie zwalnia Ciebie z odpowiedzialności. Będziesz miał nauczkę na przyszłość że wszędzie i każdy regulamin się czyta bo można się obudzić z ręką w nocniku.

Jestem na za tym żebyś nie dostał UB.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#5

Nie będzie UB. Powody podane powyżej.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości