Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z N_Thinker

#1

O tak Kochani dzisiaj wtorek a ja mam dla Was wywiad z naszym drugim adminem więc nie zanudzam tylko zapraszam do czytania Oczko


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

N_Thinker: Dzień dobry
Nazywam się Amadeusz, a dla was Thinku, Płacz ze śmiechu 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

N_Thinker: w tych chwilach bardziej wolnych i dłuższych lubię oglądać filmy, grać na komputerze, spędzać czas z siostrą i oczywiście robić różne rzeczy na MineWorld i dla MineWorld, a także lubię sobie myśleć, marzyć i tworzyć różne pomysły. Może kiedyś uda mi się ogarnąć na tyle, że jakiś zrealizuję... kto wie... A w tych wolnych chwilach, które są bardziej zajęte, np. powrót pieszo do szkoły ok. 6km albo czekanie w kolejce do lekarza, lub podczas wykonywania innych tego typu czynności i zadań lubię robić to ostatnie wymienione z tych wyżej (i stąd wziąłem mój nick Uśmiech ) a także wpatrywać się w rzeczywistość która mnie otacza i w jej najgłębsze detale i różne szczegóły, na które przeciętny człowiek nie zwróciłby uwagi. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

N_Thinker: Moje hobby... Nie mam jednego, ani kilku konkretnych hobby. To co lubię robić w wolnych chwilach napisałem wyżej. Poza tym od czasu do czasu lubię sobie coś stworzyć, choć ostatnio rzadziej mi się to zdarza. Zazwyczaj są to instalacje zrobione z tego co mnie akurat zainspiruje wpadając mi w ręce, np klamerki do ubrań, flipsy i wykałaczki, lub spinacze biurowe i parę innych gratów takich jak: przepalona żarówka, jakiś brekok, sprężyna, nadtopiona w kominku płyta cd, jakieś kable; Czasem też zdarzy mi się coś naprawić przy użyciu tego co mam pod ręką, np ostatnio naprawiłem stary kalkulator kieszonkowy (bardzo stary, tak stary, że dał się naprawić, a nie jak te współczesne plastiki...) za pomocą śrubokrętu i połowy patyczka po lodach. Lubię też gry, w których mogę sobie coś stworzyć, np. Minecraft Uśmiech


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

N_Thinker: Jak na razie nie mam żadnych fobii ani czegoś, czego bałbym się znacznie bardziej niż inni. No w sumie to gdy jadę autobusem gdy jest więcej osób, to czasem przechodzi mi przez głowę myśl, że któryś z nich może być kieszonkowcem... 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

N_Thinker: Nie pamiętam daty, ale pamiętam, że zobaczyłem minecraft u kolegi, kiedy najnowszą wersją była 1.2 beta, i wtedy na peaceful szukał góry, na której by się osiedlił, a potem ręką równał na niej teren Płacz ze śmiechu, nawet raz czy dwa kamienia ręką potraktował. Potem chciałem znaleźć tą grę, ale znalazłem tylko clasic i zwiedziłem parę serwerów tej wersji, co było dostępne kiedyś przez stronę minecraft.net. Później kolega pomógł mi pobrać „normalny” minecraft, a była wtedy najnowszą wersją 1.4 beta. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

N_Thinker: Heh... Zaczęła się jeszcze zanim zaczął się serwer Płacz ze śmiechu. Po tym, gdy SnowHome upadł, razem z kolegą z klasy i dwiema innymi osobami z tamtego serwera postanowiliśmy stworzyć nowy serwer, na który będziemy mogli dalej razem spędzać czas. Tym kolegą z klasy był MiroTcz, a dwiema innymi osobami Inquisitor4k i _Maci13_. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

N_Thinker: Pytania typu „Co ci się najbardzej podoba?” często są dla mnie dosyć ciężkie, w tym wypadku także... Gdybym miał go porównywać z innymi serwerami, to chyba to, że jestem na nim adminem i mogę ten serwer współtworzyć razem z resztą administracji (i mogę na legalu grać na /gm 1 na survival Duży Uśmiech ; kiedyś zupełnie nie lubiłem i omijałem survival, ale o tym później Oczko


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

N_Thinker: I znowu to trudne pytanie... Nie mam żadnych szczególnie ulubionych miejsc... No może moja siedziba o której mało kto wie, i parę innych pięknych miejsc... 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

N_Thinker: Różne rzeczy, czasem coś tworzę, czasem patrzę z ukrycia na graczy, czasem pomagam graczom w potrzebie, a czasem się z graczami pobawię Oczko 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

N_Thinker: Co mnie denerwuje... Kiedyś denerwował mnie sposób w jaki trzeba było wgrywać mody, więc dużo się w tym nie bawiłem, więc można powiedzieć, że denerwował mnie brak wsparcia przez twórców gry dla modów. A teraz to z forge mody można bardzo łatwo instalować, a z Technic launcher można bezproblemowo pobierać gotowe paczki.  


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

N_Thinker: Podpadają mi osoby, które bez pytania ani informowania mnie wciskają mi się do budowli bądź innych rzeczy, którymi się w danym czasie zajmuję. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

N_Thinker: Najczęściej przebywam z osobami z administracji i paroma innymi osobami, z którymi znam się bliżej. 


13) Jak powstał twój nick?

N_Thinker: Stwierdziłem, że mój poprzedni nick, player_32768, mi się nie podoba, i postanowiłem stworzyć sobie nowy. Myślałem, kombinowałem, aż w końcu wpadłem na taki pomysł: Neon_Thinker, zapytałem siostry co o tym sądzi, a ona powiedziała, że neonowy myśliciel dla niej brzmi śmiesznie, więc postanowiłem, że moim nickiem będzie N_Thinker. Pełną historię możecie znaleźć w wątku na forum w rozmowach ogólnych, czyli tutaj: http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=76 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

N_Thinker: Moim obecnym planem-marzeniem jest aby na 4-fun została dodana minigra typu FPS (first person shoter), i mam zamiar się do tego przyczynić. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

N_Thinker: Z moich większych budowli, to mogę się pochwalić udanym ulepszeniem spawnu w endzie, który zrobił Maci. Także jestem autorem lobby. Świetnie mi także wyszła moja siedziba, ale mało kto wie, gdzie się znajduje Oczko 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

N_Thinker: I tutaj dokończę historię z pytania nr.5. Gdy zacząłem grę (na trybie peacefull) wszedłem na drzewa w lesie i zaczynając od czubka najwyższego drzewa równałem bloki na płasko ręką dla zabawy. Ale i tak daleko nie doszedłem. Później grałem z too many items, kiedy kolega pomógł ściągnąć. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

N_Thinker: Nie przypominam sobie żadnych takich w tej chwili... A w sumie przypomniała mi się taka jedna sytuacja z mcpe, gdze jeden świat połączył mi się z drugim, i uratowałem się backupem. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

N_Thinker: Pozdrawiam moją siostrę, Elektri_M, i jej "menszów" (tych żyjących po drugiej stronie ziemi, jak i tych nie żyjących na prawdę), mojego najlepszego kolegę z klasy, MiroTcz, i inne osoby z administracji, z którymi znam się bliżej: Animekowa, Ladykotka, Slou, LeśnyElf, _Maci13_; a także paru graczy, których znam bliżej, takich jak: Neaxes, toptis. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

N_Thinker: Pamiętajcie! jak wam się cokolwiek w komputerze (bądź na serwerze) rozsypie, to nie ważne jak bardzo, jeśli macie backup, to jesteście uratowani! 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

N_Thinker: Proszę bardzo, dziękuję...
Odpowiedz

#2

(31-10-2017, 16:00 PM)Ladykotka napisał(a):  No może moja siedziba o której mało kto wie...
Widziałam ją Duży Uśmiech

Odpowiedz

#3

Hihi też miałam przyjemność ją widzieć Oczko
Odpowiedz

#4

Witaj Panie Adaminie
Hatasuki Monogatari pochodzący z Krwi Wiecznego Przymierza
Gracz Terrari, Minecrafta, CS:GO, Diablo 3, Wiedźmin 3, Rayman'a,
L.D.O.E. i Plague Inc.


Odpowiedz

#5

Tak... Lubisz się bawić z graczami Płacz ze śmiechu
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz

#6

Backup, backup i jeszcze raz backup Duży Uśmiech
Odpowiedz

#7

(31-10-2017, 16:00 PM)N_Thinker napisał(a): [...]
To co lubię robić w wolnych chwilach napisałem wyżej. Poza tym od czasu do czasu lubię sobie coś stworzyć, choć ostatnio rzadziej mi się to zdarza. Zazwyczaj są to instalacje zrobione z tego co mnie akurat zainspiruje wpadając mi w ręce, np klamerki do ubrań, flipsy i wykałaczki, lub spinacze biurowe i parę innych gratów takich jak: przepalona żarówka, jakiś brekok, sprężyna, nadtopiona w kominku płyta cd, jakieś kable; Czasem też zdarzy mi się coś naprawić przy użyciu tego co mam pod ręką [...]

Hehe , widzę że mamy podobne zainteresowania Thinku Oczko
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości