Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


ban

#1

02.11.2017
niziołek
x-ray
nie wiem od kogo
Chciałbym się dowiedzieć za co niby mam tego bana bo nie rozumiem?
Odpowiedz

#2

Cytat:Chciałbym się dowiedzieć za co niby mam tego bana bo nie rozumiem?

Jest napisane w punkcie 3.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#3

Chodzi o to, że miałem rudy surowców i kopałem je sobie kilofem z fortuną w domku i nagle dostałem bana.
Odpowiedz

#4

Nie musisz teraz kopać, aby dostać bana za X-Ray. Mogłeś robić to wcześniej. Sprawdzane są korytarze i statystyki gracza, ile wykopał rud itp. (przynajmniej z tego co wiem). Ja nie wiem, jak kopałeś i nie znam twoich statystyk, ale wiem, że jeżeli cheatowałeś to lepiej się przyznać, bo jak to się mówi "kłamstwo ma krótkie nogi".
Odpowiedz

#5

Oczywiście że nie dostałeś bana za kopanie rud w swoim domku, dostałeś je za to jak wykopywałeś je wcześniej. Na początek Twoje statystyki które wyglądają następująco:
[Obrazek: z69pdjqokkzr.png]
 dość dużo diamentów przy takiej ilości stona ale przecież nie to jest powodem bana.
Przyjrzałam się uważnie miejscom w których wykopywałeś rudy i większość z tych miejsc to miejsca gdzie rudy np diamentów są ukryte za nawet potrójną warstwą stona, oczywiście można trafić fartem ale nie kiedy korytarze prowadzą prosto do danej rudy schowanej za stonem i na niej się kończą. 

Oto przykłady:
[Obrazek: bfg2qna2zc8p.png]
Na tym zdjęciu widać że byłeś w korytarzu kopalni i nagle zacząłeś kopać w dół i wykopałeś diaxy które były przykryte stonem więc naturalnie nie mogłeś ich widzieć.

Kolejny przykład:

[Obrazek: 62tc04jqlfqa.png]

Podobna sytuacja na samym dole diaxy schowane pod warstwą stona, do których prawdopodobnie przekopałeś się z góry, również nie było możliwości żebyś naturalnie widział je z góry.

I kolejny:
[Obrazek: n28wv76wixt3.png]

Również ruda diamentów wykopana z za warstwy stona i tunel bezpośrednio do niej, chyba nie muszę tu nic tłumaczyć.

Następny:
[Obrazek: 3z68pz2nzwex.png]
to samo co wyżej 

i ostatni:

[Obrazek: kf1hvbt03lwm.png]

nie mam nic więcej do dodania.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości