Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o unbanna

#11

Nie wiem co mam z Tobą zrobić... nie dość że przyłapałam Ciebie na Fly a chwile po tym banie nagle robiłeś kolejne multikonta co też jest ujęte w regulaminie jako niedozwolone to teraz jak sprawdzałam twoje miejsca w których kopałeś wychodzi na to że jeszcze jechałeś na x-ray.

Mimo ze mam bardzo miękkie serce to wyżej są podane 3 powody dla których nie dostaniesz UB.

#12

ah jeżeli tak no to mi szkoda bo jak napisałem poprzednio (chyba xD) że już nie będę hackował ale widać nie przebaczycie
a w sprawie tego multikonta : chciałem się tylko ciebie zapytać czego , gdzie , i jak dostać unbanna , ale ty nie, nie wysłuchałaś mnie po prostu ban z dupy ...
a i ten x-ray tak przyznaje się ale jak pewnie sprawdzałaś moje skrzynki to chyba zał warzyłaś to nie miałem miliona staków diaxów ...

A i tak na przyszłość pamiętajcie by dodać jakiegoś anti-hacka do waszego servera , bo każdy może na niego tak sobie ze hackowanym klientem wleźć i robić co mu się żywnie podoba

(a po drugie kto normalny sprawdza graczy czy nie robią czegoś podejrzanego po 24 godzinie xD ?)

Dobra skończę już pisać bo widać niczego tym nie wskóram.
Dobra noc/dzień :D

#13

Aha?

(a po drugie kto normalny sprawdza graczy czy nie robią czegoś podejrzanego po 24 godzinie Płacz ze śmiechu ?)

Czyli twoim zdaniem po 24 nie wolno sprawdzac graczy?

ah jeżeli tak no to mi szkoda bo jak napisałem poprzednio (chyba Płacz ze śmiechu) że już nie będę hackował ale widać nie przebaczycie
a w sprawie tego multikonta : chciałem się tylko ciebie zapytać czego , gdzie , i jak dostać unbanna , ale ty nie, nie wysłuchałaś mnie po prostu ban z dupy ...

Wystarczy czytać regulamin.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#14

Cytat:A i tak na przyszłość pamiętajcie by dodać jakiegoś anti-hacka do waszego servera , bo każdy może na niego tak sobie ze hackowanym klientem wleźć i robić co mu się żywnie podoba

Każdy antycheat w jakimś stopniu laguje serwer, bo musi sprawdzać każdy ruch każdego gracza na bieżąco. Jego brak ma też inną zaletę czego przykładem jest twój przypadek. Im więcej cziterów, tym mniej cziterów. Na tę chwilę nie ma wielu oszustów, bo ludzie wiedzą czym to się skończy. Żadne płacze nie wpłyną też na to kiedy, kogo i w jaki sposób sprawdzamy.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości