Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


PROŚBA O UB

#1

1. Nick w grze: Ashehy, wika30000
2. Data ukarania: 03.11.2017
3. Nick osoby karającej: chyba Ladykotka
4. Powód bana: x-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: na wstępie chciałąm bardzo przeprosic za x-ray zależało mi na sklepie dlatego go używałam. wika30000 to moja młodsza siostra ona nawet nie wie co to jest x-ray więc na pewno go nie miała a też dostała bana. Od początku gry na waszym serwerze nawet nie kopała. bardzo proszę o Ub dla niej i dla mnie ,i obiecuje ,że NIGDY  już nie użyję x-ray Uśmiech.

#2

Dobrze, że się przyznałaś... Możliwe, że Twoja młodsza siostra dostała bana za to, że macie takie samo IP i nie napisałyście, że jesteście rodzeństwem. Uśmiech Myślę, że mogłabyś dostać UB, pod warunkiem, że oddała byś wszystkie itemy jakie zdobyłaś dzięki X-Ray, lub zaczęła grę na nowym nicku.

#3

Twoja młodsza siostra nie może wejść na serwer ponieważ otrzymałaś bana również na IP. Nie wiem czy zgłaszałaś adminowi, że gracie z siostrą na jednym IP ale powinnaś wiedzieć iż fakt taki również powinien być przez Was zgłoszony. Jeśli chodzi o Twoją siostrę to mogę ściągnąć bana z IP i wtedy Twoja siostra będzie mogła nadal grać na swoim koncie, ban na Twoim koncie pozostanie bez zmian ale biorąc pod uwagę iż od razu się przyznałaś do używania x-raya mogę zgodzić się na to byś zaczęła grę od nowa pod nowym nickiem. Teraz tylko czekać na to czy administrator wyrazi zgodę na takie warunki.

#4

oki dzięki Uśmiech

#5

Wybacz, że tak długo to trwało (nawał pracy w MC i życiu prywatnym) ban na IP został ściągnięty, więc Twoja siostra może już grać bez problemu na serwerze a jeśli chodzi o Ciebie to załóż proszę nowe konto i graj na nim już bez oszukiwania. 

Aha i proszę o zgłoszenie dzielenia łącza w tym wątku: 

http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=1363

pozdrawiam serdecznie

#6

nic się nie stało, dzięki za drugą szanse Duży Uśmiech Uśmiech

ale niestety ja i moja siostra dalej nie możemy wejść na serwer :c

#7

Proszę spróbować zalogować się na serwer.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości