Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


ODWOŁANIE O UNBAN

#1

1. Dywano
2. 07.11.2017
3. nie było napisane
4. multikonto
5. Iż, chciałem z bratem pograć na jakimś serwerze, wiec znalazlem ten. Wbilismy i dostalismy bana za multikonto, bo mamy te konta na jednym ip. I no.. tak nie powinno być. Nie wiedzialem, ze tak nie mozna. Wiec prosze o odwołanie bana c;. Dziękuję.
Odpowiedz

#2

''Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania''
Takie rzeczy się zgłasza adminowi. Ale iż jesteś nowym graczem myślę, że można byłoby dać wam unbana.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#3

(05-11-2017, 17:32 PM)_KoteQ_ napisał(a): ''Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania''
Takie rzeczy się zgłasza adminowi. Ale iż jesteś nowym graczem myślę, że można byłoby dać wam unbana.

No ja wiem.. Ale to wszystko na szybko, znaleźliśmy serwer i odrazu chcieliśmy pograć. Nasz bład..
Odpowiedz

#4

Po pierwsze, wchodząc na serwer akceptujesz regulamin serwera. Punkt 27 regulaminu brzmi "Zabronione są multikonta. Poprzez multikonto rozumie się sytuację, gdy klient posiada i/lub korzysta z dwóch lub więcej kont jednocześnie. Z jednego adresu IP mogą być zarejestrowane maksymalnie 3 konta. Mając na uwadze takie możliwości jak np. gra rodzeństwa, konta porzucone z których nie miało miejsce przenoszenie zdobytych dóbr lub nie ma przesłanek mogących świadczyć o nadużyciu/oszustwie, nie stosuje się odgórnego limitu po uprzedniej konsultacji z administratorem i poinformowaniu go o takim fakcie." 
W sumie wyszło że bana dostaliście za nieznajomość regulaminu dlatego jestem za tym żebyście dostali drugą szansę a na przyszłość zapoznać się z regulaminem i go przestrzegać. Zobaczymy co reszta administracji na to.
Odpowiedz

#5

(05-11-2017, 17:36 PM)Ladykotka napisał(a): Po pierwsze, wchodząc na serwer akceptujesz regulamin serwera. Punkt 27 regulaminu brzmi "Zabronione są multikonta. Poprzez multikonto rozumie się sytuację, gdy klient posiada i/lub korzysta z dwóch lub więcej kont jednocześnie. Z jednego adresu IP mogą być zarejestrowane maksymalnie 3 konta. Mając na uwadze takie możliwości jak np. gra rodzeństwa, konta porzucone z których nie miało miejsce przenoszenie zdobytych dóbr lub nie ma przesłanek mogących świadczyć o nadużyciu/oszustwie, nie stosuje się odgórnego limitu po uprzedniej konsultacji z administratorem i poinformowaniu go o takim fakcie." 
W sumie wyszło że bana dostaliście za nieznajomość regulaminu dlatego jestem za tym żebyście dostali drugą szansę a na przyszłość zapoznać się z regulaminem i go przestrzegać. Zobaczymy co reszta administracji na to.

No rozumiem..  następnym razem, najpierw przeczytam regulamin.
Odpowiedz

#6

Dostaniecie Ub ale niech to będzie dla was nauczką na przyszłość.
Odpowiedz

#7

(05-11-2017, 18:49 PM)Animekowa napisał(a): Dostaniecie  Ub ale niech to będzie dla was nauczką na przyszłość.
Dobrze, dziękujęmy!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości