Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


UnBan

#1
Smutek 

1. sx22
2. 5.11.2017
3. Animekowa
4. Multikonto
5. Zalogowałem się tym kontem  na innym komputerze . Nawet nie wiedziałem że za to jest kara.

#2

Między logowaniami z Twojego ip było kilka min w dodatku to nie było 1 czy 2 konta ale 3. Proszę mi tu nie wmawiać że nie wiedziałeś, to jest tylko i wyłącznie w Twoim interesie zapoznać się z regulaminem serwera na którym grasz. Proszę się zgłosić do MiroTcz o wyrejestrowanie ostatniego konta. Inaczej Ub nie będzie przyznany.

Edit:W dodatku masz konta sx22, JAMNICZEK i jamniczek, z czego ostatnie zostało dopiero dziś stworzone, więc to nie jest logowanie się na swoje konto tylko tworzenie kolejnego nowego.

#3

Ok, nie będę się rozpisywał ale ja nawet nie wiedziałem że takie coś jest na żadnym serwerze na jakim grałem nie było takiego czegoś. Czy ja Coś źle zrobiłem z logowaniem? czy nie można się logować na innym komputerze? Jak ja mam do niego napisać?

#4

Napisałeś że zalogowałeś się na swoje konto ( twoim kontem jest JAMNICZEK) natomiast pojawił się komunikat na czacie z informacją że "jamniczek" zalogował się pierwszy raz.  JAMNICZEK i jamniczek to nie jest jedno konto a 2 różne. Nie raz było wspominane na czacie przez nie jedną osobę z administracji że multikonta są zabronione a jeśli dzieli się z kimś łącze to się to zgłasza.

Co do twojej sprawy to ściemniasz mnie, na wcześniejszym poście który zamknęła Slou bo nie był napisany według wzoru twierdziłeś że "Proszę o z Unbanowanie konta sx22 oraz Jamniczek. Pojechałem do kuzynki (Jamniczek) i zalogowałem się tam na swoje konto gdyż chciałem jej coś pokazać co mam następnie zalogowaliśmy się z powrotem na jej konto i było napisana że dostała bana ja tak samo. Nie wiedziałem że tak może się zdażyć i nawet nie wiedziałem ze za to można dostać bana. Proszę spędziłem tam kilka godzin i zrobiłem trochę tam rzeczy i niechciałbym tego stracić. "

 Kolejny raz przytoczę że konto JAMNICZEK i jamniczek to 2 różne konta, natomiast wszystkie trzy ( jamniczek, JAMNICZEK i sx22) były zalogowane w odstępie nie większym jak 4min. Więc jakim cudem wszedłeś na swoje konto skoro jednak jamniczek to nowo stworzone konto?

Dostaniesz UB tylko jak wyrejestrujesz jamniczek.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#5

1. Nie ściemniam, nwm jak to udowodnić ,a ja już się pogubiłem w tym co napisałaś. Czm za to jest ban wogóle ? 
Jak usunąć to konto jamniczek?

#6

Widzę że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.

#7

To mogę to konto ? bo mam dosyć pisania i tłumaczenia. Wiem teraz że tak nie można i dobra.

#8

Ktoś odpisze?

#9

Wszystko zostało już napisane, jeśli nie rozumiesz przeczytaj kilka razy, może zrozumiesz.

#10

A rzeczywiście ktoś mi napisał, że trzeba wyrejstrować konto "Jamniczek" tylko nikt mi nie odpisał jak , ja nie gram za długo więc nie wiem jak. Mogłabyś mi powiedzieć proszę ?




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości