Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Cerrvos

#11

Super wywiad Duży Uśmiech
Odpowiedz

#12

(07-11-2017, 22:20 PM)MajsterWTurbo napisał(a): A ja nie.... (Swoją drogą ciekawe jak to jest.....)

Ale ładny wywiad - i miło mieć Cb w drużynie w najlepszej gildii na serwerze - jelonku.

To teraz tylko pozostaje czekać na wywiad "Trawy" Uśmiech

Pozdrawiam

Z miłą chęcią Duży Uśmiech
Odpowiedz

#13
Oczko 

(07-11-2017, 22:49 PM)_KoteQ_ napisał(a): ''W najlepszej gildii na serwerze''
Uważaj co piszesz. Język Płacz ze śmiechu
 
Ja wiem co pisze tygrysie. I żal mi cie że myślisz inaczej Płacz ze śmiechu jednak zabijanie to nie wszystko. To mało ceniona rzecz wśród innych graczy bo zamiast pomagać innym coś zdobyć to tylko zabijasz i utrudniasz gre jako członek swojej gildii. 

 Z całym poszanowaniem, Rainbowdash
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#14

Cytat:Ja wiem co pisze tygrysie. I żal mi cie że myślisz inaczej [Obrazek: cwl.gif] jednak zabijanie to nie wszystko. To mało ceniona rzecz wśród innych graczy bo zamiast pomagać innym coś zdobyć to tylko zabijasz i utrudniasz gre jako członek swojej gildii. 

To nie było najlepsze zachowanie z twojej strony oraz ta sprzeczka o subiektywną opinię, że czyjaś gildia jest "najlepsza". To nie pierwszy raz kiedy widzę między wami spięcia. Wczoraj miałeś za złe kidmodowi, że próbował wytłumaczyć graczom zasady działania PvP (do czego miał prawo i wręcz obowiązek i nie widziałem nic co wymagałoby zwrócenia uwagi)i jeszcze sposób w jaki się wyrażałeś pozostawia trochę do życzenia.

Zabijanie to część gry i każdy ma do niego prawo oraz jest objęte regulaminem; ktoś kto gra regulaminowo nie jest "gorszy". Będę to powtarzał w nieskończoność: to nie serwer Teletubisiów. Ktoś przychodzi tu pobudować, poczatować, inny przychodzi szukając bitki. Oba style gry współistnieją w pełni na serwerze i nie będzie faworyzacji jednego czy drugiego stylu gry.


Nie wiem skąd się to wzięło, ale nie mam zamiaru dalej na to patrzeć i radzę ostudzić emocje. Nawet jeśli to "żartobliwie" - nie wygląda na takie i większość jednak to widzi ( w tym osoby niekoniecznie związane z forum lub grające tu bardzo często albo nowe osoby).
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości