Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1
Ostrzeżenie 

Witam!
Mój brat (DziwnyStarszyPan) dostał dziś bana. Korzystamy z tego samego łącza internetowego przez co ja również zostałem zbanowany. Nie jest to próba oszustwa lecz po prostu stałem się ofiarą nie robiąc kompletnie nic za co mógłbym tego bana dostać. 
Proszę zobaczyć moją działkę. Stoi na niej ogromny dom nad którym pracowałem 3 dni i zajęło mi to przynajmniej 12h. Sam gromadziłem potrzebne materiały i sam budowałem. Nie potrzebne mi żadne cheaty bo do czego? Zobaczcie moje statystyki. 0 zabójstw - wolę budować bo lubię odwzorowywać niesamowite rzeczy. Takie budowle to świetny materiał na reklamę dla serwera, ale przechodząc do rzeczy: gram od niedawna lecz spędziłem na serwerze dużą liczbę godzin, i dużo osiągnąłem, po czym zostałem zbanowany z nic. To nie Ja jestem winny, tylko mój brat, młodszy brat który nic nie osiągnął na tym serwerze i mu nie zależy. 

Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o odbanowanie mojego IP a zablokowanie nicku sprawcy. 
Jeśli sytuacja tego wymaga mogę spotkać się na Ts lub pobiorę discord.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Pozdrawiam,
Quanarin

#2

Bylo czytac forum. Tyle razy bylo pisane, zeby zglaszac to, ze dzielisz z kimś łącze. Myślę, że można by było Ciebie odbanować, a skoro piszesz, że twojemu bratu nie zależy to nie wiem..
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Ehh... Dlaczego nie zgłosiłeś na forum, że macie z bratem takie samo łącze? Myślę, że można Cię odbanować, a skoro Twojemu bratu nie zależy, a cheatował, to niech ban zostanie na jego koncie.

#4

Dużo jest wątków, nie zdążyłem się jeszcze zapoznać ze wszystkim. Chodzę do technikum. Wychodzę do szkoły w nocy i wracam w nocy, urok zbliżającej się zimy. Wolałem się raczej skupić na grze niż siedzenie na forum, bo po prostu się nie chce i mało ma się czasu. No ale ok, mam weekend to z najważniejszymi rzeczami mam czas się zapoznać. 
Tylko mnie odbanujcie ;D

#5

Jestem za zdjęciem bana na IP ale konto brata na pewno zostanie trwale zbanowane.

#6

Poszedł unban na IP.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości