Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Zinrrey739

#1

Hej Kochani, dzisiaj wtoreczek więc przychodzi czas na wywiadzik ^^ Zgodził się go udzielić jeden z naszych graczy a jest nim nikt inny jak Zinrrey739 Uśmiech

Zapraszam do czytania 

1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Zinrrey739: Witam! Mam na imię Kuba. Mam skończone 17 lat. Mieszkam w województwie wielkopolskim, a w grze zastaniecie mnie pod nickiem “Zinrrey739”. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Zinrrey739: Wolnych chwil w roku szkolnym mam bardzo niewiele, ale jak już się owe znajdą to bardzo mile spędzam je z rodziną, przyjaciółmi, jak i z niezwykłymi ludźmi z serwera MW. Resztę czasu zapychają mi moje hobby, które opisałem poniżej. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Zinrrey739: Moim głównym hobby jest grafika komputerowa, a dokładniej wektorowa. Samą grafiką bawię się od 2 lat z hakiem. Zamierzam za pewien czas zacząć sprzedawać moje prace. Chcę żeby za parę lat przestało być to moim hobby a stało się pracą. Lubię czytać o teoriach spiskowych dziejów, jak i o nich dyskutować i je analizować. Zdarzało mi się kilka mniejszych stworzyć : ). Słucham chyba każdego gatunku muzycznego po trochu, a ostatnio bardzo podobają mi się utwory typu "Swing". Interesuje się polityką związaną ze światem i kraju. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Zinrrey739: Ostatnio mam dużo przemyśleń dotyczących grania w gry. Boję się faktu, że "przegrałem" swoje dzieciństwo i dorastanie. Za dużo godzin spędzam przed komputerem i czuje, że przez ten niby zmarnowany czas mógłbym zrobić coś o wiele bardziej ambitnego i przyszłościowego. Mam świadomość tego że gry nic nie wniosą do mojego życia. To nie zmienia faktu, że przesiadywanie przed komputerem sprawia mi sporo frajdy i przyjemności… Tak, jestem hipokrytą... 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Zinrrey739: Od wczesnych wersji Beta. Dokładniej to 2010r. lub 2011r. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Zinrrey739: Słoneczny czerwiec 2017r. Napisałem do starego znajomego z internetu z którym nie utrzymywałem kontaktu ok. 2-3 lata. Była to wiadomość z zapytaniem czy jeszcze gra w Minecraft i czy poleca jakiś serwer. Odpisał, polecił mi was. On chyba nie grał dłużej niż dwa dni, więc nie byłem jakoś w tyle. Ciekawostką może być fakt, iż będąc noobem i no-name’m nękał nas PvP fighter LeśnyElf (wówczas zwykły gracz). Nie mam mu teraz tego za złe Uśmiech . 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Zinrrey739: Z pewnością będzie to niepowtarzalna atmosfera panująca na serwerze jak i regularnie dodawane zmiany i nowości, które w ciekawy sposób urozmaicają grę na serwerze. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Zinrrey739: W przeciwieństwie do znakomitej większości osób które udzielały wywiadu przede mną, nie jest to dla mnie spawn. Jest on oczywiście super i w ogóle fajny, ale najbardziej podobają mi się działki graczy którym usunięto cuboida z powodu nieaktywności : >. Wartościowe przedmioty są ciekawe, ale najciekawsza jest historia danych działek. Te wszystkie farmy, na których ktoś niegdyś zbierał buraki, ekspiarki z których ktoś korzystał, magazyny które ktoś wypełniał, ukryte pokoje za obrazami, o których pewno sobie ktoś myślał że się nikt o nich nie dowie. Aż szkoda niekiedy, że niektóre działki zostały porzucone. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Zinrrey739: Ostatnio nie mam czasu za bardzo na granie. Dlatego ja nie mam prawa się nudzić na serwerze. Zawsze jest coś do roboty. Na pierwszym miejscu będzie to opieka i organizacja gildii, która ostatnimi czasy przeżywa rozkwit. Często też odwiedzam działki innych graczy, którzy mnie zapraszają żebym ocenił ich dzieła. Dyskutuję na tematy dotyczące serwera, a w szczególności zmian które zostaną wprowadzone lub takie, które już zostały. Sporo swojego czasu spędzam na działalności aukcyjnej jak i sklepo tabliczkowym. (Uwaga! Chamska reklama - sklep ,,U Masona” niedaleko /warp sklep. Polecam się) Czasami odwiedzam jakichś no name’ów (znalezionych na dynmapie) z użytą miksturą niewidzialności, po czym uwielbiam ich trollować komentując na pw to, co aktualnie robią. Bywa zabawnie. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Zinrrey739: Miałem przerwę od Minecrafta chyba 2-3 lata. Przez ten czas zmienił się właściciel, a następnie wizja gry i kierunki rozwoju. Nie trawię najnowszych zmian dotyczących systemu walki. One są po prostu okropne. “Naparzanie” w myszkę jak opętany było co prawda prymitywnym rozwiązaniem systemu walki, ale miało to, to ,,coś” w sobie. Teraz, dodali realizm i oklepane rozwiązanie z innych gier, w których koniecznie trzeba robić pauzy między atakami, które powodują krytyki. To nic w porównaniu do owoców refrenusu.
Z tymi owocami można wejść prawie w każde miejsce. Dzisiaj musisz wybierać między 
a) baza anty-PvP. (czyli z grubym murem który sprawia, że twoja baza wygląda jak komunistyczny blok z wielkiej płyty)
b) “baza”, która przestaje być bazą, a zaczyna być otwartym terenem na którym każdy czuje się jak u siebie, ale za to ma szansę wyglądać lepiej.
Kiedyś, bazy anty-PvP budowano z obsydianu w których ściany wystarczały na 2 kratki, a co ciekawe, żeby rajdowcy mogli dostać się do bazy to wtedy obsydian niszczyli witherem. Teraz ciężko jest sobie wyobrazić ściany z obsydianu grube na 8 kratek.
(Smutna też  jest sprawa, że są niesamowicie łatwo dostępne na naszym serwerze - stack refrenusu można kupić za około 200m)
Jestem graczem starej daty, w dodatku sentymentalistą. Niektóre zmiany to po prostu przerost formy nad treścią. Zupełnie niepotrzebne. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Zinrrey739: Podpadają mi osoby nękające, ale tylko takie, które robią to w sposób chamski. Czyli z takimi, z którymi nie można w żaden sposób porozmawiać, bądź wymienić chociaż jednego zdania złożonego. Oczywiście, takie osoby zabierają itemy i bla bla bla… no nikt nie lubi okradania, Ale to nic w porównaniu do cwaniactwa z jakim się odnoszą do ofiary, to jest najgorsze. Takim zachowaniem zabierają chęci do dalszej gry na serwerze. 
Dotąd, nikt z administracji nie podpadł mi na tyle, by o tym pisać, a nawet jeśli się takie osoby znajdą to na szczęście nie są już w administracji od jakiegoś czasu. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Zinrrey739: Najczęściej przebywam z moim oczytanym elokwentnym i krasomówczym kumplem z internetu Kanyonem. Lubię i darzę szczerym szacunkiem administrację serwera za to, że trzyma ten serwer w kupie kiedy niejeden dałby sobie spokój. Jakim byłbym człowiekiem gdybym nie wspomniał o moich towarzyszach z gildii? Darzę ich szczególnie ciepłym uczuciem i pragnę ich pozdrowić z tego miejsca : ). 


13) Jak powstał twój nick?

Zinrrey739: Na potrzebę Mc użyłem generatora nicków - trafiło na ,,Zinrrey”, lecz założyłem nowe konto ,,Zinrrey739” (nie, cyfry to nie mój rocznik : x) po tym jak nie potrafiłem odpowiedzieć na pytanie sprawdzające tożsamość na minecraft.net. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Zinrrey739: Marzę o tym, aby ten serwer był jeszcze bardziej trudniejszy pod kątem ekonomii. 
Żeby gracze w 99% tworzyli ekonomię serwera. Wiązałoby się to z usunięciem /warp sklep, który obecnie jest “rajem” dla bogaczy serwerowych. Według mnie wejście na /baltop 1 lub 2 nie jest żadnym osiągnięciem (Wszystko zależy od tego, ile czasu poświęcasz na ten cel i jaką drogę wybierzesz). Za to osiągnięciem byłoby dorobić się fortuny tylko poprzez handel z innymi graczami. Ciekawsze, a zarazem bardziej wymagające. Polepszyłoby to więzi w społeczności serwera, a czat przestałby milczeć. 
Ja aktualnie robię sobie codziennie ,,rundkę” między farmą, /warp npc, a /warp sklep. Wygrywa zarabiając więcej ten, kto ma najwięcej czasu i największą farmę. Teraz gildie handlowe tracą na wartości, co prawda na /ak sprzedawane są lepsze itemy, ale jest to nieopłacalne. Lepiej mieć tę farmę - szybciej i regularnie farmisz kase. Bez /warp sklep gildie handlowe byłyby bardziej realistyczne i ciekawsze, bo codziennie musiałyby walczyć o klienta, któremu mogłyby coś ,,opchnąć”.
Tym 1% z 100% zostałyby nagrody z różnych piątkowych eventów, bądź minelotto. Wtedy ta kasa z eventu byłaby bardziej pożądana, bo to przecież czysty zysk. Teraz, co event patrzę na nagrodę za pierwsze miejsce i dochodzę do wniosku, że więcej zyskałbym robiąc “rundkę”. Im trudniej, tym gracze mniej się nudzą. Pisaliby na czacie co ich interesuje, szukaliby na stoiskach graczy, na /ak.
Wyobrażam sobie zastąpienie /warp sklep na /warp targowisko, na którym gracze mieliby swoje stoiska. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Zinrrey739: Z reguły jestem skromnym człowiekiem, ale jak już pytasz… Jestem głównym projektantem siedziby ZM. (Kanyon coś tam pomagał, ale głównie trollował. cUśmiech Jest kilka ss na forum ukazujących tę budowlę. Resztę budowli zostawiam tylko wtajemniczonym. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Zinrrey739: Pamiętam, że zrobiłem domek na drzewie z dirta. Za dnia zbierałem dosłownie wszystko co się dało, a nocą próbowałem coś z zebranych przedmiotów ułożyć w craftingu. (Wtedy internet miałem krótko i nie wiedziałem o istnieniu minecraft wiki.) 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Zinrrey739: Tak, jest jedna. Nawet jak dzisiaj sobie ją przypominam to mi się smutno robi. 
Niegdyś kupiłem pakiet paladyn, który zawierał op itemy w postaci zbroi ¾ , miecza 5/3/2. Były to czasy dodania bossów na serwer. Pierwszego dnia po dodaniu były niemalże wszędzie. Spawnowały się w licznych grupach (lvl1-15) nawet w polu widzenia i za dnia. Założyłem swój wspomniany wcześniej zestaw paladyna i rzuciłem się na zombie. Zginąłem, bo nie myślałem, że może pojawić ich się aż tyle na raz.
Myślę sobie: normalka, śmierć jak śmierć wystarczy wpisać /back i wziąć swój set.
A tu kiszka, bossy zombie wzięły mi całe eq. Okazało się, że bugiem jest branie przedmiotów przez zombie. Dwa dni później zostało to naprawione. Moje życie rozsypało się jak domek z kart. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Zinrrey739: Pozdrawiam forumowiczów i cały serwer MW. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Zinrrey739: Usunę przypisek o niemiłej przygodzie na serwerze, jeżeli odzyskam moje przedmioty : ). 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Zinrrey739: Dziękuje za możliwość udzielenia.
Jeszcze raz pozdrawiam,
Zin ; )
Odpowiedz

#2

,,Kanyon coś tam pomagał, ale głównie trollował."

Dziękuję za miłe słowa.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości