Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


MINECRAFT 1.11!

#1

Witajcie! Duży Uśmiech

Co myślicie o aktualizacji Minecraft'a do 1.11? Ja sądzę, że jedną z najlepszych rzeczy jest Shulker Box! Co wam się najbardziej podoba? Jak myślicie czy ta aktualizacja jest zbędna?

~Ziomej
[Obrazek: b55221c559007.png]

#2

Mi się podoba zwiększenie limitu znaków w polu od chatu z 100 do 255 lub 256, nie pamiętam dokładnie. Poza tym nic szczególnie nie przychodzi mi do głowy.

#3

Mi również się to podoba, mogę napisać więcej na chacie Język
[Obrazek: b55221c559007.png]

#4

Ty chyba piszesz te wątki żeby nabijać posty...
Strasznie podobają mi się Vexy ^^


#5

Dodanie leśnej posiadłości i mobów w niej występujących może być ciekawe Uśmiech

Lamy wyglądają fajnie i na pewno będę chciała je mieć ^^

Cieszy mnie również że kilka zwierząt zostało dodanych w trybie creative do jajek spawnujących ponieważ są mi one potrzebne do mojej działki na naszym creativeUśmiech

#6

Mi się najbardziej podobają moby i shulker  boxy. Villa również mi się podoba... w 1.11 szczerze mówiąc wszystko mi się podoba Oczko

Pozdrawiam. Oczko

#7

Zaskoczyło mnie to, że lamy chodzą stadami, tzn jak weźmie się jedną na linę a obok są inne to wszystkie pójdą za tą na linie Duży Uśmiech i shulker boxy bardzo mi się podobają, za to dręczyciele i przywoływacze mnie przerażają Języklask:

#8

Totemy nieśmiertelności.
"Pe­symizm to przy­wilej człowieka, który myśli"

#9

Ja czekałam na tę wersje dla lam i shulker boxów. Czekam aż na serwerze będzie 1.11 :3
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości