Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


NASZE MINEWORLD'OWE ZWIERZAKI! :D

#1
Zdjęcie 

Hej przybysze! Duży Uśmiech

Ponieście się fantazji! Opowiedzcie o swoim zwierzaku na MW!

Cześć jestem Ziomej!

Od pewnego czasu zaadoptowałem niedźwiedzice. Nazywa się Hania. Hania nie miała domu, a na wolności niestety sobie nie radziła. Postanowiłem zrobić jej zagrodę w chmurach, gdyż Hania uwielbia kolor biały. Ma depresję, rzadko się uśmiecha i miewa swoje humory. Próbuję Ją pocieszyć, lecz mi się to nie udaje. Oprócz tego Hania ma anoreksje, nie chce nawet zjeść jednej rybki (takiej dobrej, wędzonej). Co mam zrobić aby jadła? Smutek

Piszcie o swoich zwierzakach! Duży Uśmiech

(Ps. Możecie zobaczyć Hanię w chmurach na mojej działce Język)

Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: b55221c559007.png]

#2

Ja chodziłam po dżungli w poszukiwaniu arbuzów. Gdy tak szłam, zobaczyłam coś żółtego. Najpierw myślałam, że to arbuz więc poszłam w jego kierunku. Potem zobaczyłam, że to coś się rusza. Podeszłam bliżej i okazało się, że to malutki ocelotek ^^ Miałam duże szczęście, bo miałam przy sobie wędkę a w tej dżungli było niewielkie jezioro. Złowiłam około 3 ryby i dałam je ocelotkowi. Oswoił się za 1 razem Język A że dżungla była niedaleko mojego domu, zaprowadziłam tam ocelotka *-*
(Zdjęcie ocelota dodam w załączniku)
EDIT: O Boziu .. Nawet nie napisałam jak się nazywa Język No więc wabi się Sonia :3 (to dziewczynka) Duży Uśmiech
Opiszę też Sonie w kilku krótkich zdaniach. Sonia (jak już wiadomo) jest ocelotem. Jest szalonym kotem, bo nawet gdy go posadzę często się do mnie tepa Język Ten kocur też psotnikiem.. Ciągle mi gdzieś ucieka i siada na skrzyni Płacz ze śmiechu Mimo wszystko jest moim ulubionym zwierzaczkiem na SV.

Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

(15-11-2016, 14:55 PM)_KoteQ_ napisał(a): Ja chodziłam po dżungli w poszukiwaniu arbuzów. Gdy tak szłam, zobaczyłam coś żółtego. Najpierw myślałam, że to arbuz więc poszłam w jego kierunku. Potem zobaczyłam, że to coś się rusza. Podeszłam bliżej i okazało się, że to malutki ocelotek ^^ Miałam duże szczęście, bo miałam przy sobie wędkę a w tej dżungli było niewielkie jezioro. Złowiłam około 3 ryby i dałam je ocelotkowi. Oswoił się za 1 razem Język A że dżungla była niedaleko mojego domu, zaprowadziłam tam ocelotka *-*
(Zdjęcie ocelota dodam w załączniku)
Jaki Słodziak! Duży Uśmiech
[Obrazek: b55221c559007.png]

#4

Moim MineWorld'owym zwierzakiem jest wilczyca o imieniu Shakira. Znalazłam ją, gdy chodziła po mojej działce. Była wtedy jeszcze malutkim wilczkiem. Postanowiłam, że ją oswoję Duży Uśmiech. Gdy ją oswoiłam, zmieniłam kolor obroży na szary, ponieważ i ona i ja lubimy ten kolor Duży Uśmiech. Ponieważ ziomej wcześniej mnie dodał, a ja na swojej działce nie miałam miejsca ponieważ buduje inne rzeczy, to wilczyca mieszka koło Hani Uśmiech. Myślę, że się polubią Duży Uśmiech. Spróbuję dać screena...

Ss:
[Obrazek: marika.jpg?i_dim=1366x768&app_id=web-cli..._version=6]
Dziękuję Stawci za przysłanie mi ss Oczko.

Pozdrawiam Oczko.

#5

Moim zwierzakiem jest Joe (czyt. Dżoł), mieszka na mojej działce na cv lubi się chować, a jak wysunie mordkę ze swojej kryjówki to często charczy i wydaje różne dziwne dźwięki Płacz ze śmiechu. Jest leniwy, bo cały czas siedzi w jednym miejscu, a dokładniej na swoim tronie. Lubi tradycyjną, endową architekturę. Joe jest... Shulkerem Duży Uśmiech 

Mam również na sv Panią Piguś (mrs Piguś). Dostałam kiedyś zawiniątko ze słodką świnką od pewnej miłej dziewczyny która lubi niebieskie, świecące kamienie (od nich pochodzi też jej imię) Duży Uśmiech, przyjęłam tą słodką świnkę i osiodłałam, pokazałam jej również całą wioskę, w której aktualnie mieszka Duży Uśmiech


Joe
[Obrazek: 2016-11-16_17.50.43.png?i_dim=1366x768&a..._version=6]

Mrs Piguś
[Obrazek: 2016-11-16_18.05.59.png?i_dim=1366x768&a..._version=6]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości