Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


ODWOŁANIE

#1

1. Nick w grze:Tyrtytka,BezAmbicji
2. Data ukarania:19.11.2017
3. Nick osoby karającej:Animekowa
4. Powód bana:TyrtytkaZaskoczonyut BezAmbicjiZaskoczonymijanie bana
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Bana dostałem za napisanie na czacie bdsm tyrtytce (ok. może troche nieodpowiednie ale według mnie nie powinienem za to zostać permanentnie zbanowany tymbardziej że nie dostałem żądnego ostrzeżenia czy upomnienia od tego administratora ( dostałem 1 wcześniej od Tygryseq mute na 10 min)) Na BezAmbicji otrzymałem bana na IP za "omijanie bana" tzn próba wejścia na serwer i dogadania się z adminem tzn Odwołana się wytłumaczenia czy przeproszenia . Przepraszam. Licze na unban . 
                                                                                                                                  Pozdrawiam Tyrtytka

Załączone pliki
.png   Przechwytywanie.PNG (Rozmiar: 23.76 KB / Pobrań: 7)
Odpowiedz

#2

Dostałeś muta od _Tygrysek_ za swoje akcje na czacie wcześniej i nie powinieneś wychodzić z założenia że za każdym razem będziesz dostawał warna lub muta. Twoje zachowanie na czacie było nieodpowiednie tym bardziej że większa część graczy która była online jest poniżej 16 roku Życia. Pomyliłam się i miałeś początkowo dostać bana na 3h ale zrobiłeś multikonto więc zostawiłam permbana i bana na ip. Od skontaktowania się z administracją mamy Discorda, forum, skype. Trzeba było poczytac też regulamin forum zanim zrobiłeś kolejne konto. To nie twoja pierwsza akcja z niestosownym zachowaniem na czacie. Ja takiego zachowania nie będę tolerowała. Niech admini podejmą decyzje czy dać Ci UB czy nie. Ja jestem przeciwna dania ci szansy bo skoro mut od _Tygrysek_ to Ciebie nie trafil to nic do takiej osoby nie dotrze.
Odpowiedz

#3

Chciałem odrazu napisać na forum ale konto aktywowało mi sie dopiero dziś . 2 akcje o godzinie 17 wątpie żeby były osoby same poniżej 16 roku życia
Odpowiedz

#4

Tak, dostałeś mute ode mnie za wulgaryzmy na chacie. Animekowa nie napisała, że wtedy wszyscy gracze na serwerze na serwerze byli poniżej 16 lat, tylko napisała, że większość, a to jest różnica. Zgadzam się w pełni z Animkiem. Taka rada: Od razu po zarejestrowaniu idź przeczytaj regulamin serwera.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#5

czyli nie dostane
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości