Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z KsiezniczkaAlex

#1

Witajcie Kochani, jak co wtorek mam dla Was kolejny ciekawy wywiad, zgodziła się go udzielić Księżniczka Alex, zapraszam serdecznie do czytania Oczko

1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

KsiezniczkaAlex: Witam wszystkich! Nazywam się Ola, znana Wam również jako KsiezniczkaAlex. 
Mam 18 lat i jestem uczennicą jednego z Warszawskich Technikum. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

KsiezniczkaAlex: W wolnych chwilach spotykam się ze swoim chłopakiem oraz znajomymi. Jestem osobą, która nienawidzi siedzieć w domu Płacz ze śmiechu  


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

KsiezniczkaAlex: Moim hobby jest przede wszystkim sport,sport, sport... Duży Uśmiech od 7 lat trenuje piłkę nożną. Moja przygoda zaczęła się już od małego, gdy obracałam się w środowisku samych chłopaków. To właśnie oni mnie tego nauczyli. W niedługim czasie "podwórko" stało się "boiskiem" oraz prawdziwymi meczami ligowymi. Obecnie grałam już w 3 klubach. Na dzień dzisiejszy musiałam zrezygnować z treningów, ale wypad na siłownie czy basen to też fajna sprawa. Oprócz piłki nożnej interesują mnie również sporty ekstremalne oraz w niedawnym czasie zaczęłam swoją przygodę z tatuażami Love  


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

KsiezniczkaAlex: Pająki to chyba najgorsza rzecz na świecie. Panicznie się ich boje Smutek  


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

KsiezniczkaAlex: Może to śmiesznie zabrzmi, ale nigdy nie byłam fanką gier... dopiero od tych wakacji, kiedy czekałam, aż mój chłopak wróci z pracy, włączyłam sobie Minecrafta na konsoli i tak gram w niego do dziś Uśmiech   


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

KsiezniczkaAlex: Razem z Alexix przeglądaliśmy listę serwerów.Przez przypadek natknęliśmy sie na MineWorld. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

KsiezniczkaAlex: MineWorld bije inne serwery na głowę, ponieważ są tu fantastyczni ludzie, którzy tworzą taką atmosferę dzięki, której naprawdę chce się grać.Co nowsze urozmaicenia w grze, również są dużym plusem. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

KsiezniczkaAlex: Zdecydowanie Spawn i areny zasługują na pełen podziw.  


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

KsiezniczkaAlex: Zazwyczaj chodzę po farmie, buduję dom lub po prostu kręcę sie po mapie Duży Uśmiech  


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

KsiezniczkaAlex: Nadmierne respienie się bossów gdy tylko zdążę się odwrócić. Czasami naprawdę jest to irytujące, ale wiem, że takie są uroki survivalu Płacz ze śmiechu 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

KsiezniczkaAlex: Obecnie nie ma takich osób Duży Uśmiech wszystkich lubie Uśmiech nawet ZIEMNIACZKA Płacz ze śmiechuDD 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

KsiezniczkaAlex: Przeważnie gram ze swoim chłopakiem Alexix, ale to już chyba zdążyliście zauważyć Duży Uśmiech 


13) Jak powstał twój nick?

KsiezniczkaAlex: Zawsze byłam dla znajomych Alex Duży Uśmiech A Księżniczka wzięło się od tego, iż lubie sobie czasem poksiężczkować Płacz ze śmiechuDD Twierdzenie Alexix Język  


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

KsiezniczkaAlex: Chciałabym przede wszystkim nauczyć się fajnie budować Duży Uśmiech zbudować coś takiego co nie wygląda, na zwykły klocek Język  


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

KsiezniczkaAlex: Aktualnie jestem na etapie budowania miasta lub naprawdę dużej posiadłości na tak zwanym ,,grzybie"  


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

KsiezniczkaAlex: Uczyłam się co jest co, kompletnie nie umiałam poruszać sie po mapie... a co dopiero wykonywać jakiekolwiek czynności Duży Uśmiech Pamiętam, jak stałam i patrzyłam się w ekran Alexix jak buduje dom z drzewa Duży Uśmiech Do tej pory jeszcze się uczę Język   


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

KsiezniczkaAlex: Owszem... zdażyło sie to na samym początku, gdy będąc w kopalni z pełnym ekwipunkiem, pewien gracz mnie zabił. Wtedy się zdenerwowałam, teraz się z tego śmieje Płacz ze śmiechu  


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

KsiezniczkaAlex: Pozdrawiam cały serwer Duży Uśmiech bez wyjątków Uśmiech  


19) Może teraz parę słów od siebie?

KsiezniczkaAlex: Mam nadzieję, że miło będzie się Nam razem grało Uśmiech  


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

KsiezniczkaAlex: Ja dziękuję również, do zobaczenia Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości