Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Wszystkie

#1

1. Typ wątku: [PROPOZYCJA]

2. Nazwa serwera: Wszystkie

3. Opis: Propozycja polega na tym, że można by dodać automatycznie kolorek do rangi gdy będzie się pisało na czacie, zamiast koloru białego (biały miałby Gracz), tak jak jest w przypadku Admina, czy ViceAdmina. Moderator np. pisałby automatycznie na różowo, CzatModerator na żółto, KidMod na zielono itp. Co o tym myślicie?

Edit: No i SuperMod na pogrubiony biały, czy czerwony... Przepraszam, że zapomniałam D: 

#2

To ja ze swojej strony powiem że widoczność na czacie osób z administracji jest bardzo ograniczona szczególnie gdy na serwerze gra kilkadziesiąt osób naraz. Nieraz ekipa administracji serwera musi sie "przekrzykiwać" z osobami którym zwraca uwage. Wspomniana przez Ciebie zmiana z pewnością ułatwiła by taką komunikacje z graczami, dlatego że dużo łatwiej było by im dostrzec że w tym momencie akurat ktoś z administracji zwraca takiemu komuś uwage i próbuje doprowadzić do porządku.

Moim zdaniem świetny pomysł.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#3

Moim zdaniem super pomysł Duży Uśmiech W sumie lepiej jakby członkowie administracji się wyróżniali, bo czasem gdy np. ja lub jakaś inna osoba z adm odpowiada komuś, często ta osoba tego nie widzi, gdyż dużo ludzi pisze wtedy na chacie i wtedy zaczynają spamować. Co prawda już ranga sama w sobie wyróżnia, no ale są osoby które tego nie widzą a jednak te kolorki to byłoby coś. Z jednej strony niby każdy (z rangą vip/svip) może pisać sobie kolorkami, no ale nie wiem co myślą o tym inni. Ja jestem na tak co do propozycji.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#4

Jak dla mnie pomysł super, ja osobiście nie raz musiałam korzystać z opcji pogrubienia lub zmiany koloru np podczas komunikowania na evencie aby móc "przekrzyczeć" czatowe gaduły Oczko jeśli jest to do zrobienia to jestem jak najbardziej za czymś takim ^^ 

Ale o supermodzie nie wspomniałaś, jak zawsze smod zapomniany ;(

#5

Pomysł może i fajny ale weźcie pod uwagę to że pojawiają się na czacie też inne komunikaty które mają już swój kolor a dodatkowo kolorowa treść administracji i tak mogła by znikać między tym wszystkim na czacie. Ilość kolorów na czacie też jest ograniczona więc też jest małe pole do manewru z tym.

Co do czatu i komunikatów, są one bardzo często ignorowane w większości przez graczy, bo zamiast czytać co jest na czacie to dosłownie pod komunikatem który się pojawia np o pojazdach pojawiają się pytania gdzie jest jakieś info o nich i w całym tym kolorowym zamieszaniu może być faktycznie lepiej widoczna wiadomość ludzi z administracji ale może też być brana za komunikat i ignorowana.

Jednak jeśli jest coś takiego wykonalne żeby pisanie na czacie ludzi z administracji się wyróżniało bez wpisywania ręcznie kolorów, prawdopodobnie ułatwieniem jakimś dla graczy.

#6

Ogólnie jestem na tak, wcześniejsze osoby już powiedziały, dlaczego to dobry pomysł.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#7

Anim ma jednak rację, w zalewie komunikatów "serwerowych" kolejne kolory niekoniecznie miały by właściwy skutek. Może sama opcja pogrubienia miałaby jakiś sens? Kwestia do przedyskutowania lub po prostu wypróbowania jeśli jest taka możliwość.
Plus dziękuję, że po raz kolejny zostałam wykluczona z administracji i uznana za kompletnie nieprzydatną Płacz ze śmiechu
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#8

Właśnie, można by też po prostu pogrubić czcionkę dla administracji. Redaktorce też Duży Uśmiech. Admini i Vice mieliby nadal kolor czerwony.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#9

Ale nie obrażajcie się, że ktoś został pominięty, przecież nie będzie wymieniać każdej rangi po kolei.
Co do pomysłu - 60% na tak, 40% na nie
Powody wymienione wyżej, fajny pomysł, ale na czacie i tak już sporo kolorów, przykładowo ogłoszeń, a prawda jest taka, że mało kto to czyta.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#10

Przecież nikt się Slou nie obraża... chyba Płacz ze śmiechu przekazuje wystarczająco ton wypowiedzi
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości