Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Zurox

#1

Witajcie Kochani, jest wtorek więc mam dla Was kolejny wywiad, dzięki niemu możecie troszkę bliżej poznać jednego z naszych "nowszych" graczy Oczko



1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Zurox: Cześć! Jestem Zurox. Jestem SVipem i bratem Tygrysqa Duży Uśmiech 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Zurox: W wolnych chwilach słucham muzyki, wychodzę na dwór gdzie gram w piłkę nożną oraz oczywiście gram w MC. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Zurox: Tak jak napisałem wyżej, w wolnych chwilach gram w piłkę nożną. To właśnie moje hobby. Podobno już w wieku 5 lat interesowałem się piłką Język Gram nawet w pewnym klubie piłkarskim, co bardzo lubię robić.  


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Zurox: Taaak... Mam lęk wysokości. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Zurox: W samego Minecrafta gram około roku (dosyć krótko, ale ogarnąłem już wszystko Płacz ze śmiechu). Wcześniej grałem na single player, a dosyć niedawno zacząłem grać na multiplayerze, właśnie na Mineworld. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Zurox: Tak jak napisałem w pytaniu 5, wcześniej grałem na singleplayerze, gdzie uczyłem się grać. Często patrzyłem jak Tygryseq grała. Zaciekawiło mnie to, więc spytałem się jej, co to za serwer. Odpowiedziała mi, że Mineworld i zaraz dodała mi ten serw do listy serwerów. Tak to się zaczeło.. Język 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Zurox: Szczególnie podoba mi się to, że administracja się tak stara, oraz podobają mi się pety i gildie. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Zurox: Cały spawn mi się podoba Love 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Zurox: Zazwyczaj siedzę w kopalniach... Nic ciekawego. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Zurox: W sumie denerwuje mnie to, że ocean jest taki pusty... Sama woda. W 1.14 podobno mają to zmienić. Nie mogę się doczekać Duży Uśmiech 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Zurox: Gram tu dosyć krótko, więc nikt mi jeszcze nie podpadł. Mam nadzieję, że tak zostanie. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Zurox: Najczęściej przebywam z Tygrysqiem. Mimo tego bardzo lubię też Ziomeja i Marike07. Znam ich dzięki Tygrysqowi. 


13) Jak powstał twój nick?

Zurox: ''Z'' to moja ulubiona litera, więc musiała się znaleść jako pierwsza w nicku. ''Urox''.. Właściwie nie wiem skąd wzięła się ta końcówka, to chyba były po prostu przypadkowe literki Płacz ze śmiechu 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Zurox: Czy o czymś marzę? Hmm... Raczej nie. Mam svipa i domek od siostry. To mi wystarcza. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Zurox: Nie Płacz ze śmiechu Nie zbudowałem praktycznie nic, tylko domek na creative który moim zdaniem jest nie najgorszy. Na singleplayerze budowle wychodziły mi całkiem ok. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Zurox: Nie ogarniałem zupełnie o co chodzi, z resztą jak każdy kto dopiero zaczynał grać. W sumie to uciekałem przed potworami barykadując się w dirtowych jaskiniach. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Zurox: Na szczęście jeszcze nie. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Zurox: Pozdrawiam Tygrysqa, Ziomeja, Marike i ogólnie cały serwer. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Zurox: Nie polecam starszych sióstr Język 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Zurox: Ja dziękuję, że w ogóle mogłem go udzielić.
Odpowiedz

#2

Czekałem na ten wywiad Płacz ze śmiechu
Pozdrawiam również iksde Duży Uśmiech.
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#3

Wreszcie wywiad z Tobą. Duży Uśmiech Jesteś super graczem i kolegą. Uśmiech
Odpowiedz

#4

Cytat:Nie polecam starszych sióstr [Obrazek: tongueout.gif] 
A ja nie polecam młodszych braci Płacz ze śmiechu

Nie no, super wywiad Love
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości