Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


UnBan

#1
Serce 

1. Nick w grze: Ukasz
2. Data ukarania: November 27th, 2017
3. Nick osoby karającej: N_Thinker
4. Powód bana: nieuczciwe zarabianie pieni?dzy na cretive
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: No niewiem no tak trochę nie wypada takich rzeczy robić jak ja ale no tak jakoś wyszło i przykro mi... Nie dostałem ani ostrzeżenia ani czekogolwiek a tu odrazu ban nawet niewiem na ile... Moge dostać UnBana i jak jeszcze raz coś takiego zrobie to perm?

#2

Nie musisz dostawać ostrzeżenia jeśli działasz na szkodę serwera lub wykorzystujesz błędy gry. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Ciebie z jego przestrzegania.

#3
Serce 

(30-11-2017, 17:47 PM)Animekowa napisał(a): Nie musisz dostawać ostrzeżenia jeśli działasz na szkodę serwera lub wykorzystujesz błędy gry. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Ciebie z jego przestrzegania.

Nie działałem na szkode serwera a regulamin zabrania używania wspomogaczy typu autoclicker, a ja tylko używałem myszki oraz tego, że jak na kogoś działce na creative otwartym za zniszczenie bloku dostaje się kase a klocek pojawia się z powrotem. Jeżeli to błąd gry to go chociaż naprawcie bo to bez sensu... Ile kosztuje ub?

#4

Co prawda automatyczne powtarzanie wciśnięcia klawisza samo w sobie nie jest karalne, ale większość jego zastosowań już jest, a ty poza tym afczyłeś zarabiając te pieniądze, a to jest zabronione przez regulamin. Do tego wykożystałeś dziurę serwera, a to również jest zabronione przez regulamin. W pierwszym poście widziałem, że przyznałeś się do błędu i mam nadzieję, że tak jest na prawdę.
Jeśli nikt z pozostałych ważniejszych członków ekipy nie będzie miał nic przeciwko, będziesz mógł zacząć grę na nowym koncie.

#5

Myślę że można dać Ci szansę gry na nowym koncie i mam nadzieję że tego typu sytuacja już więcej nie będzie miała miejsca.

#6

Dostałeś szansę, nie zmarnuj jej.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości