Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROBLEM] Dzialki

#1

1. Typ wątku: [PROBLEM]
2. Nazwa serwera: Creative
3. Opis: A więc połączyłem moje działki komendą /dzialka polacz i chcialem jedna usunac, wpisalem /p dispose i usunelo mi wszystkie moje dzialki z cenna zawartoscia Smutek Prosilbym o przywrocenie ich.. dokladna data zdarzenia to 20:47.
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#2

Masz świadomość, że to nie jest taka prosta sprawa do załatwienia? Szukanie pliku z obszarem na którym znajduje się twoja działka + kilka innych działek wokół ciebie, a następnie cofnięcie ich do ostatniego backupu - czyli do 30.11 godz. 04:00?

Jeśli połączyłeś kilka działek w jedną to masz jedną działkę, nie kilka. To normalne. Tak samo normalne jak to, że po wpisaniu /p dispose usuwa ci działkę na której stoisz. Miałeś jedną dużą działkę i usunęło ją zgodnie z tym jak działa plugin działkowy. Nie było tu błędu serwera. Na przyszłość: rozdzielaj działki, a następnie usuwaj tą, której już nie chcesz (najpierw /p unlink albo /dzialka rozlacz - wszystko jest w /pomoc).

Wracając do samej prośby - jak już napisałem nie jest to prosta sprawa. Jeśli miałbym się tym zająć to nie wiem kiedy zostanie ci to przywrócone - może to być jutro albo pojutrze, nie wiem. Muszę mieć najpierw pewność, że zrozumiałeś swój błąd i przyczynisz się także do tego, by inni gracze go nie popełniali i nie tworzyli w przyszłości więcej tego typu wątków. Musi być też zgoda właścicieli działek znajdujących się w najbliższym otoczeniu.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#3

Czas ucieka. Jeśli nie otrzymam dziś odpowiedzi szanse na odzysk danych znikną bezpowrotnie. Nawet nie napisałeś, która to działka.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#4

Tak mam świadomość, że to bardzo dużo pracy i przepraszam za to zamieszanie.
Jest to działka obok działek Mariki.
Koordy jednej z działek, która była 'głowna' : XYZ: -11394.317 / 65.00000 / -10030.428
Baaardzo prosiłbym o wznowienie tych działek i zrozumiałem swój błąd :Smutek
Obiecuję, że taka sytuacja już się nie potwórzy, dziękujeę
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#5

Działka przywrócona. Nie gwarantuję odtworzenia 100% terenu.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#6

Dziękuję serdecznie za przywrócenie działki jak i dużo pracy, która została w nią włożona.
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości