Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Unban

#1

1. Nick w grze: marisekukik324
2. Data ukarania: November 17th, 2017
3. Nick osoby karającej: Animekowa
4. Powód bana: obraza administracji multikonto
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: poniewaz nie chcialem nikogo obrazic tylko pozartowac co nie zostalo przyjete jak chcialem wiec za to przepraszam i o nie bylo multikonto tylko konto mojego kolegi. bardzo lubie ten serwer dlatego prosze o unbana
Odpowiedz

#2

Konto twojego kolegi? A tyle razy było pisane żeby ZGŁASZAĆ DZIELENIE ŁĄCZA..
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#3

Pisałem animekowej ze to konto kolegi i za żarty przepraszam i o unbana
Odpowiedz

#4

Nie wiem co z Tobą zrobić. Nie dość że były to obraźliwe żarty i to jeszcze w stronę osoby z administracji to jeszcze miałeś gdzieś to że zwracałam ci uwagę o multikoncie i o tym że masz zgłosić dzielenie ip.
Odpowiedz

#5

Myślę, że możesz dalej grać. Multikonto to GRA jednej osoby na więcej niż jednym koncie, a nie sam fakt zarejestrowania na danym ip kilku nicków. Multikonto musi zostać udokumentowane np. logami bądź ss ukazującymi, że konta te są najprawdopodobniej własnością jednej osoby. Odradzam na przyszłość banowanie osób nie budzących szczególnych wątpliwości.
Punkt dotyczący multikont mówi, że na jednym IP mogą być 3 niezależne konta. Jeśli jest ich więcej to dopiero wtedy pojawia się obowiązek zgłoszenia tych kont. Proszę administrację o egzekwowanie tego punktu we właściwy sposób, a graczy o nie powielanie w swój sposób treści regulaminu. To samo tyczy się innych punktów, z powodu których niewłaściwego rozumowania dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji. Regulamin nie jest po to żeby sobie był, ale po to żeby nam wszystkim współistniało się lepiej.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości