Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na Slou

#1
Ostrzeżenie 

Nick oskarżającego: SkyeShieldPL oraz OlympicDeath
 
Nick oskarżonego: Slou
 
Opis sytuacji:
 
Wraz z moim kolegą OlympicDeath uważamy, że szanowna reprezentantka administracji Slou odznacza się szczególną stronniczością i niekompetencją. Wskazały na to ostatnie sytuacje zaistniałe na serwerze. Nasze stanowisko udowodnimy za pomocą następujących argumentów.
 
O godzinie 16.20 i 16.22 2-tego grudnia ja wraz z OlympicDeath otrzymaliśmy bana na 7 dni, którego uargumentowano jako "regulamin nękanie". Stanowczo nie zgadzamy się z wysokością tej kary. Jest ona bowiem zawyżona. Nie dosyć, że nasi oponenci sami prowokowali nas do walki poprzez wredne odzywki na ./msg na przykład: "item'ów nie zerbaliście hahaha" to prezentowali oni chęć do walki. Sami teleportowali nas do swojej siedziby. Ani razu nie poprosili nas o odejście, czy nie wyrazili dezaprobaty w stosunku do naszych działań. Chętnie podejmowali walkę poprzez otwieranie drzwi i nasyłanie na nas swoich petów. Dobrze wiemy, że w tym czasie obserwowała nas Slou korzystająca z opcji vanish, nie podjęła ona jednak żadnych akcji aby odwieść nas od walki. Każda ze stron poniosła jakieś straty, jednakże nasza straciła zdecydowanie więcej. Podejrzewamy iż Slou nie podjęła żadnych działań mając na celu zemstę za wcześniejsze wydarzenia. Po walce z graczem, DepresjaPsych napisał on do OlympicDeath  na ./msg "Znudziło ci już się? Płacz ze śmiechuD" co zauważalnie miało kontekst humorystyczny. Chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na to, że jest to pierwszy taki ban o takiej długości w związku z nękaniem, mimo że była to nasza druga konfrontacja z tym graczem.
 
Podczas piątkowego eventu parkour któryś z graczy po raz kolejny zwrócił się do mnie ( Skye ) w formie męskiej. Po tym jak go poprawiłam, Slou zwróciła mi uwagę abym nie robiła "afery" o takie rzeczy. Nie jest to jednak to na co się skarżę. W późniejszym czasie tego samego dnia zapytałam się jej o wydźwięk jej nick'u w związku z tym, że byłam ciekawa jak wymawiać go podczas komunikacji niewerbalnej. Odpowiedziała, że Slou to nazwa własna i wypowiada się to podobnie do "sloł" z większym naciskiem na "u". Ja także obwieściłam, iż to samo dotyczy się mojego nick'u. Po chwili jednak zwróciłam jej uwagę na to, że słyszałam, że ją także niektórzy mylili z chłopakiem i także robiła "afery". Ona jednak to odrzuciła po czym jej kuzyn - Patryko34441 powiedział, że: "co innego pisałaś na pw". Oznaczało to, że Patryko potwierdził to, co słyszałam od kolegi i Slou mnie okłamuje. Wtedy powiedziałam ( w związku z zauważeniem kłamstwa ), że jest niewiarygodna mimo, że należy do administracji. Następnie zagroziła mi mute'm za ubliżanie pomimo tego, że ani razu nie obraziłam jej w sposób bezpośredni. Po chwili wtrącił się marvin89, który najwyraźniej prosił ją o pomoc , a ona zignorowała go po to, aby się ze mną kłócić. Następnie dała mi muta na 10 godzin, którego po chwili przedłużyła na 24 godziny. Moim zdaniem - bezpodstawnie, a z pewnością na za długi okres czasu.
 
Na dodatek, tego samego dnia ( w piątek ) Slou dała mi ostrzeżenie o treści "sio  z chemią? Płacz ze śmiechu" tylko z tego powodu, że rozmawiałam z graczem na temat chemii, a Slou wyraziła swoją niechęć do tego przedmiotu. Sytuacja ta może wydawać się głupia, wręcz żałosna, jednakże udowadnia, że Slou wykorzystuje swoje przywileje w nieodpowiedni sposób i bezpodstawnie daje ostrzeżenia graczom co ujmuje jej kompetencjom.
 
Podsumowując naszą wypowiedź myślimy, że Slou nadużywa swoich kompetencji i odnosi się do graczy bez szacunku, ignorując swoje obowiązki. A zatem grzecznie zwracamy się do reszty administracji o zwrócenie jej uwagi bądź wyciągnięcie innych konsekwencji. Z góry dziękujemy za rozważenie naszej prośby.
 
( materiały dowodowe zamieszczam w postaci screenshot'ów, niestety nie ma tam wszystkiego o czym piszemy, nie sądziliśmy bowiem, że zaistnieje taka sytuacja )

Pozdrawiamy
SkyeShieldPL oraz OlympicDeath
 
Data zdarzenia: piątek i sobota czyli 1 i 2 grudnia 2017r.

Załączone pliki
.png   2017-12-01_23.12.03.png (Rozmiar: 435.74 KB / Pobrań: 34)
.png   2017-12-01_23.13.03.png (Rozmiar: 312.94 KB / Pobrań: 23)
.png   2017-12-01_23.14.10.png (Rozmiar: 346.96 KB / Pobrań: 22)
.png   2017-12-01_23.15.06.png (Rozmiar: 417.11 KB / Pobrań: 24)
.png   2017-12-01_23.40.43.png (Rozmiar: 367.86 KB / Pobrań: 22)

#2

Walka nie wyglądała na taką, której chcą obydwie strony + po skończonym boju OlympicDeath poszedł na działkę jakiegoś gracza i tak zupełnie bez powodu strzelił z łuku do psa, który był w środku, czego wyraźnie zakazuje regulamin. Warn za chemię miał charakter żartobliwy, co było widać. Prosiłam was później, żebyście przeszli z dyskusją na msg, ponieważ spamujecie na czacie i nie widać, co kto pisze - to jest zawarte w definicji spamu na naszym serwerze. Przyczepiłaś się wtedy do mnie, że zbędnie zwracam Ci uwagę, chociaż nie tylko mi to przeszkadzało (m.in Patrykowi), ważne informacje mogły mi umknąć przez to i wtedy Ty skwitowałaś to "to trzeba pilnować czatu, a nie się zabijać". Również mam prawo do gry i nie jestem tutaj robotem, którego jedynym zajęciem jest patrzenie na czat, co i tak robię.
Sytuacja z graczem marvin89 - po tym, jak napisał o swoim problemie, zgłosiłam to na czat administracyjny na discordzie, a przez sytuację z Tobą zwyczajnie mi umknęło, żeby mu odpisać o tym, więc przyznaję tutaj swój błąd, po którym jednak się zrehabilitowałam.
Mute był słuszny i przedłużyłam go za zgodą HeadAdmina MiroTcz, więc tutaj nie masz się co kłócić. Śmiejesz się administracji w twarz, twierdzisz, że jesteśmy niekompetentni.
Także w banie zostało zawarte również Twoje zachowanie wobec administracji, ponieważ takie zachowania nie będą u nas tolerowane.
Prowokowałaś mnie, że niby "przez przypadek" napisałaś, uwaga cytuję "kolega mówił mi, że jest okropna", po czym dopisałaś "ups nie do Ciebie, ale tak, mówię o Tobie", głupie teksty na czacie w stylu "czy administracja widzi co piszemy na msg?", zapytana przeze mnie, czy mnie obgadujesz, powiedziałaś, że "w sumie to całą administrację".
Jeżeli ktoś tutaj czegoś nadużywa, to jesteś to Ty, pozwalasz sobie o wiele za dużo wobec administracji i jak już wyżej wspomniałam - ludzie bez szacunku wobec ekipy serwera nie będą tolerowani.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#3

Mimo to, że warn "miał charakter żartobliwy" nie powinien on zaistnieć. Myślę, że nie do tego służy ta opcja. A propos sytuacji ze mną i marviem mogłaś mnie po prostu zignorować to, a to, że wdałaś się ze mną w kłótnie świadczy tylko o tym, że łatwo popadasz w konflikty i łatwo Cię sprowokować. Odnosząc się do "niekompetencji" administracji zaznaczałam tylko takie błędy, które mogłyby poprawić działanie serwera. Odniosę się tu do sytuacji na piątkowym evencie "The Walls" gdzie w regulaminie ( tak czytam regulamin ) było zaznaczone, że działanie na szkodę DRUŻYNY karane jest banem na czas trwania eventu. Waszym błędem było bowiem nie zaznaczenie tego, że mamy zapamiętać DRUŻYNY. Więc kiedy NinjaKoks ( nie pamiętam dokładnie nick'u, za co serdecznie przepraszam ) zaczął zabijać członków drużyny, skąd miał wiedzieć kto jest po jego stronie. Zdaję sobie sprawę z tego, że mogliście nie dodać pluginu typowego dla serwera 4fun i eventu The Walls, ale gracze powinni być poinformowani o takiej sytuacji, a nie banowani, moim zdaniem - bezpodstawnie. Odwołując się do tego "przez przypadek" to na prawdę było przez przypadek. Po prostu podczas pisania wiadomości na ./msg zapomniałam wpisać nick gracza tylko wpisałam twój ( który miał być zamieszczony w treści wiadomości ) Mam na myśli: ./msg (nick gracza do którego piszę ): Slou ...( reszta zdania ). po prostu pominęłam nick gracza. Zdaję sobie sprawę z tego, że odniosłam się do Ciebie z wyjątkową wrednością, ale jestem tylko człowiekiem i zdenerwowała mnie twoja poprzednia postawa. Za to - przepraszam. To czy administracja widzi msg to czysta ciekawość, ponieważ chciałabym wiedzieć jak funkcjonuję ten serwer, aby uprzyjemnić mi grę. Mówiąc obgadywanie miałam wytykanie wad tego co zrobiła administracja, jednakże nie powiedziałam, że niektóre rzeczy, które tu zrobiliście były super, np. event parkour był na na prawdę wysokim poziomie, widać było wkład i pracę adminów za co ich pochwaliłam na chacie ogólnym. Każdy ma wady i zalety, wady się obgaduje i zalety chwali. Odpowiedziałam jedynie na twoje pytanie w dość specyficzny sposób - taki jaki zażądałaś.
Pozdrawiam. Skye Uśmiech

#4

(02-12-2017, 23:30 PM)Slou napisał(a): Warn za chemię miał charakter żartobliwy, co było widać. 

To jedno zdanie, nie ukrywam, sprawiło mi wielką przykrość. Z całym szacunkiem, ale jesteśmy członkami administracji serwera i wymaga się od nas pełnych kompetencji. Kary, które mają charakter prewencyjny lub/i nawołujący do bezwzględnego przestrzegania regulaminu serwera i forum nie mogą być nadużywane. Z pewnością nałożona kara z takim właśnie powodem nie wygląda estetycznie, a co najważniejsze fachowo. Oczywiście nie jestem kimś, kto może Cię za to krytykować zwłaszcza ze względu na hierarchię administracji. Chciałem jedynie przytoczyć własną opinię na ten temat.

Z poważaniem,
Kanyon.

#5

To jest chyba ten moment, w którym i ja dorzucę swoje 3 grosze.

Zaczynając od sprawy waszego nękania innych graczy - każda sprawa nękania jest rozpatrywana indywidualnie. Więc nie można określić jaka kara jest odpowiednia, a jaka nie jest.


Cytat:nasi oponenci sami prowokowali nas


Co z tego ze was prowokowali? Mogliście zachować zimną krew, i się nie dać sprowokować. Na serwerze mam już grubo ponad 1,6 tysiąca zabić graczy, i mogę szczerze powiedzieć że jeżeli miałbym reagować na każde odszczekiwanie w rodzaju "itemów nie zabraliscie hahaha" to smialo mógłbym już mieć prawie dwukrotność liczby moich zabójstw. Ale nie mam, to jest WASZA wina że daliście się wrobić.


Cytat:"nie podjęła ona jednak żadnych akcji aby odwieść nas od walki"


A czemu miałaby podjąć? Przecież macie swój rozum, i myślicie. Wasz problem że nie przemyśleliście swojego zachowania. 

Cytat:Ona jednak to odrzuciła po czym jej kuzyn - Patryko34441 powiedział, że: "co innego pisałaś na pw".




To zdanie, skutecznie poprawiło mi humor na resztę dzisiejszego wieczoru. Duża część ludzi grających na serwerze wie dobrze że przyjaźnię się ze Slou. Wystarczyło kilka tekstów o tym ze ponoć ja i Slou jesteśmy kuzynostwem a Ty w to uwierzyłaś. Grasz nie od dziś, i chyba dało się zauważyć moje dość sarkastyczne podejście do tego co wypisywane jest na chacie ogólnym. Zauważyłem kogoś podatnego na wkręcenie i to z miłą chęcią zrobiłem. A że jesteś łatwowierna, to już nie mój problem.

Cytat: Slou dała mi ostrzeżenie o treści "sio  z chemią? [Obrazek: cwl.gif]"

No na boga, przecież widać że ten warn miał cel humorystyczny. Wasz "spam" o chemii, bo rozmową to było ciężko nazwać przeszkadzał nie tylko mi ale też innym.

Na koniec dodam tylko, że według mnie, osoba która wrzuca screeny na forum - jako dowód w jakiejkolwiek sprawie nie powinna ŻADNEGO z nich przerabiać w jakimkolwiek programie. Moim zdaniem dowody te tracą wiarygodność.

#6

(03-12-2017, 00:00 AM)Kanyon napisał(a):
(02-12-2017, 23:30 PM)Slou napisał(a): Warn za chemię miał charakter żartobliwy, co było widać. 

To jedno zdanie, nie ukrywam, sprawiło mi wielką przykrość. Z całym szacunkiem, ale jesteśmy członkami administracji serwera i wymaga się od nas pełnych kompetencji. Kary, które mają charakter prewencyjny lub/i nawołujący do bezwzględnego przestrzegania regulaminu serwera i forum nie mogą być nadużywane. Z pewnością nałożona kara z takim właśnie powodem nie wygląda estetycznie, a co najważniejsze fachowo. Oczywiście nie jestem kimś, kto może Cię za to krytykować zwłaszcza ze względu na hierarchię administracji. Chciałem jedynie przytoczyć własną opinię na ten temat.

Z poważaniem,
Kanyon.

Przypominam, że nieraz były sytuacje, gdzie nawet administracja wzajemnie się z tego śmiała, kick od admina, warn od innej osoby. Nie jest nigdzie powiedziane, że skoro wymaga się pełnych kompetencji, nie możemy sobie czasami zażartować.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#7

Droga Slou z tego co można przeczytać w punkcie 13 regulaminu serwera karalne jest ZABIJANIE zwierząt a nie Strzelanie z łuku, więc uważam że twój argument co do strzelenia do zwierzęcia jest nie precyzyjny i nie ma pokrycia z regulaminem.

#8

(03-12-2017, 00:02 AM)patryko34441 napisał(a):
To jest chyba ten moment, w którym i ja dorzucę swoje 3 grosze.

Zaczynając od sprawy waszego nękania innych graczy - każda sprawa nękania jest rozpatrywana indywidualnie. Więc nie można określić jaka kara jest odpowiednia, a jaka nie jest.


Cytat:nasi oponenci sami prowokowali nas


Co z tego ze was prowokowali? Mogliście zachować zimną krew, i się nie dać sprowokować. Na serwerze mam już grubo ponad 1,6 tysiąca zabić graczy, i mogę szczerze powiedzieć że jeżeli miałbym reagować na każde odszczekiwanie w rodzaju "itemów nie zabraliscie hahaha" to smialo mógłbym już mieć prawie dwukrotność liczby moich zabójstw. Ale nie mam, to jest WASZA wina że daliście się wrobić.


Cytat:"nie podjęła ona jednak żadnych akcji aby odwieść nas od walki"


A czemu miałaby podjąć? Przecież macie swój rozum, i myślicie. Wasz problem że nie przemyśleliście swojego zachowania. 

Cytat:Ona jednak to odrzuciła po czym jej kuzyn - Patryko34441 powiedział, że: "co innego pisałaś na pw".




To zdanie, skutecznie poprawiło mi humor na resztę dzisiejszego wieczoru. Duża część ludzi grających na serwerze wie dobrze że przyjaźnię się ze Slou. Wystarczyło kilka tekstów o tym ze ponoć ja i Slou jesteśmy kuzynostwem a Ty w to uwierzyłaś. Grasz nie od dziś, i chyba dało się zauważyć moje dość sarkastyczne podejście do tego co wypisywane jest na chacie ogólnym. Zauważyłem kogoś podatnego na wkręcenie i to z miłą chęcią zrobiłem. A że jesteś łatwowierna, to już nie mój problem.

Cytat: Slou dała mi ostrzeżenie o treści "sio  z chemią? [Obrazek: cwl.gif]"

No na boga, przecież widać że ten warn miał cel humorystyczny. Wasz "spam" o chemii, bo rozmową to było ciężko nazwać przeszkadzał nie tylko mi ale też innym.

Na koniec dodam tylko, że według mnie, osoba która wrzuca screeny na forum - jako dowód w jakiejkolwiek sprawie nie powinna ŻADNEGO z nich przerabiać w jakimkolwiek programie. Moim zdaniem dowody te tracą wiarygodność.


Przepraszam Cię bardzo, ale nie śledzę historii twojego życia i po prostu nie czytam każdego twojego komentarza z osoba poddając go szczególnej analizie. Miałam więc prawo do pomyłki a raczej pomyłki, którą popełniłam będąc świadomie wprowadzona w błąd przez Ciebie.
Uważam, że jesteś akurat takim typem gracza, który nie powinien wypowiadać się na temat zabijania innych graczy, z tego powodu, iż wielokrotnie otrzymywałeś ostrzeżenia i bana nie tylko za zabijanie i nękanie innych, ale za twoje karygodnie zachowanie na chacie po walce z graczami.
Widziałam kilka razy jak przeklinałeś na chacie, a administracja jedynie zwracała Ci uwagę, nie dając Ci muta. Ciekawe dlaczego?
Odnosząc się do materiału dowodowego - wiadomości msg to moja prywatna sprawa, do której nie masz wglądu ty. Posiada go jednak administracja, która - jeśli będzie ciekawa - sprawdzi to.
Pozdrawiam. Skye Uśmiech

#9

Cytat:Napisane przez patryko34441 - 13 minut(y) temu
Cytat: napisał(a):"nie podjęła ona jednak żadnych akcji aby odwieść nas od walki"


A czemu miałaby podjąć? Przecież macie swój rozum, i myślicie. Wasz problem że nie przemyśleliście swojego zachowania. 





Jako administracja, która według jej mniemania zauważyła problem nękania nie powinna bezczynnie siedzieć na vanishu tylko zwrócić uwagę żebyśmy przestali walczyć. Ogólnie też pragnę zauważyć, że to my podczas tej walki ponieśliśmy straty a nie oni.

#10

Nie śledzisz historii mojego życia, ale za to kartotekę moich banów znasz lepiej ode mnie. Dzięki że mi powiedziałaś że miałem BANY(liczba mnoga tak!) za nękanie. Bo ja osobiście nie pamiętam takiego wydarzenia Uśmiech

@edit dla @OlympicDeath

Wchodząc na serwer, akceptujesz jego regulamin. Nie próbuj bronić się tym że nie wiedziałeś że coś takiego może podchodzić pod nękanie. Według mnie, nie liczy się to kto jakie straty poniósł, lecz to kto, kogo i ile razy zabił. Zabijałeś ciągle jedną i tę samą osobę = nękanie. Administracja przecież nie jest aniołem stróżem każdego z nas i nie ma obowiązku uspokajania obu stron. Ma za to obowiązek banowania ludzi nękających, obowiązek który wypełniła Slou, dość słusznie.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości