Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na Slou

#19

Cytat:Po ponownym przeczytaniu twojej wypowiedzi wywnioskowałam, że zarzucasz mi, iż uważam, że każdy event jest zły i źle przygotowany. 

Być może masz widocznie problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie odnoszę się do innych eventów, bo nie dotyczą one meritum sprawy czyli skargi, pokazałem zachowania, które przyczyniły się do ukarania i wśród nich znalazło się zachowanie podczas jednego z eventu. Piszecie skargę zbiorową, więc zbiorowo też za nią odpowiadacie oraz za to, na jakie sytuacje się powołujecie. 

Cytat:jeżeli komenda ./cp go ( która jest chyba znana większości ogarniających mc ) jest dostępna to dlaczego z tego nie korzystać? To już wasza odpowiedzialność ograniczyć graczom dostęp do komend.

1. Nie, komenda ta nie jest znana "większości ogarniających mc".
2. Nie, komenda ta nie jest częścią samej gry.
3. Nie, komenda ta nie jest domyślną/nierozerwalną częścią serwerów, więc również dlatego nie masz racji pisząc, że zna ją większość "ogarniających mc".

Jeśli będziecie nadal podchodzić do serwera na zasadzie "inni tak robią to ja też" albo w ten sposób, że skoro jest dziura w zabezpieczeniach to możecie ją wykorzystywać oraz ignorować tym samym regulamin to obawiam się, że w przyszłości będą leciały kolejne kary. Nie jest to mój wymysł tylko suchy fakt. Nie potraficie w regulaminowy sposób zgłaszać wątpliwości do konkretnych osób z administracji, ciągniecie się w konflikty na czacie, a na koniec piszecie skargi, gdy już jest po ptakach i sami również macie za uszami. 


Cytat:Miałam taką sytuację, że gracz na chacie nazwał mnie "debilem" mimo, że nie prowokowałam go w żaden sposób. Poprawiłam go ze względu na formę damską czyli "debilką*" i otrzymałam muta na 20 minut. Nie chcę już mówić od kogo, bo przecież wyjdzie, że moja wina, ponieważ administracja jest nieomylna, bądź nagle znajdzie dowód, że go sprowokowałam

"nagle znajdzie dowód" -  nie napiszę już jak to zabrzmiało, ale jeśli (zaznaczam "jeśli") uważasz, że przedstawione logi są niewiarygodne to dlaczego założyłaś ten wątek?

Tu również jest przykład na to, że zamiast założyć wątek na forum i wrzucić ss na konkretnego gracza + osobę z administracji, która twoim zdaniem postąpiła niewłaściwie, nie robisz NIC. Przywoływanie teraz tej sprawy w żaden sposób nie pomaga Tobie, ani nie dowala administracji. Nie wykorzystałaś swojego prawa do dogłębnego rozpatrzenia problemu w momencie, gdy nie byłaś jeszcze obciążona przyszłymi złamaniami regulaminu, możesz obwiniać o to wyłącznie siebie. 

Teraz kończąc wątek skargi - niestety bardziej wam on zaszkodził niż pomógł - co wynika z faktów dokonanych wcześniej, wszystkie powody podałem wyżej. Slou na pewno nie jest bez winy i jak już wspomniałem stosowne działania zostaną podjęte. Nie przewiduję w tym momencie zmiany wymiaru otrzymanej kary, ale nie znaczy to też, że taka decyzja nie zapadnie - wszystko zależy od okoliczności.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]


Wiadomości w tym wątku
Skarga na Slou - przez SkyeShieldPL - 02-12-2017, 23:11 PM
RE: Skarga na Slou - przez Slou - 02-12-2017, 23:30 PM
RE: Skarga na Slou - przez Kanyon - 03-12-2017, 00:00 AM
RE: Skarga na Slou - przez Slou - 03-12-2017, 00:03 AM
RE: Skarga na Slou - przez SkyeShieldPL - 02-12-2017, 23:56 PM
RE: Skarga na Slou - przez patryko34441 - 03-12-2017, 00:02 AM
RE: Skarga na Slou - przez SkyeShieldPL - 03-12-2017, 00:13 AM
RE: Skarga na Slou - przez OlympicDeath - 03-12-2017, 00:10 AM
RE: Skarga na Slou - przez OlympicDeath - 03-12-2017, 00:19 AM
RE: Skarga na Slou - przez patryko34441 - 03-12-2017, 00:20 AM
RE: Skarga na Slou - przez SkyeShieldPL - 03-12-2017, 00:25 AM
RE: Skarga na Slou - przez OlympicDeath - 03-12-2017, 00:37 AM
RE: Skarga na Slou - przez Madelaine - 03-12-2017, 00:37 AM
RE: Skarga na Slou - przez Animekowa - 03-12-2017, 01:43 AM
RE: Skarga na Slou - przez N_Thinker - 03-12-2017, 09:12 AM
RE: Skarga na Slou - przez MiroTcz - 03-12-2017, 12:06 PM
RE: Skarga na Slou - przez SkyeShieldPL - 03-12-2017, 13:11 PM
RE: Skarga na Slou - przez Slou - 03-12-2017, 13:55 PM
RE: Skarga na Slou - przez MiroTcz - 03-12-2017, 15:52 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości