Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] MilKaHinKa

#6

Jak już było pisane wyżej podanie napisane ok ale bardzo się wszystko zlewa.  Zadziorne dziewczę bywa z Ciebie ale też jesteś pomocna, lubisz żartować i dość łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi. Twój wiek jest na +. Chęć mordowania graczy już nie koniecznie ale nie robisz tego też z przesadą (normalne pvp na SV).
Co do bana i mutów, Ziomej miał bana i dostał się do administracji a kilka innych osób też miało muty i również dostali szansę, jeśli wyciągnęłaś naukę z kar jakie dostałaś na serwerze co wiąże się z poprawą Twojego zachowania to jest to też na plus dla Ciebie. Wyróżniasz się dosyć na tle innych graczy, bywasz też często online i ogarniasz sprawy bieżące które się dzieją na serwerze, aktywność na forum słaba ale nie liczy się nabijanie postów dla statystyk tylko czytanie informacji które się pojawiają.

Uprzedzam że bycie w administracji to nie jest bycie lepszym od innych bo ma się rangę, to jest poświęcenie czasem części czasu z gry na pilnowanie innych, pomoc innym graczom i support dla administracji wyższego szczebla a także ograniczenie jak największe zabijanie innych i polowanie na graczy (każdy kogo ktoś chociaż raz zabił chciałby być pewny że przynajmniej ludzie z administracji jak się tepają do gracza to nie zabiją go).

Jestem za tym żeby dać Ci szansę.


Edit: Może i mam w randze Admin ale adminem nie jestem Płacz ze śmiechu


Wiadomości w tym wątku
[PODANIE] MilKaHinKa - przez milkahinka - 05-12-2017, 17:11 PM
RE: [PODANIE] MilKaHinKa - przez xNekoShiro - 05-12-2017, 17:20 PM
RE: [PODANIE] MilKaHinKa - przez Slou - 05-12-2017, 17:33 PM
RE: [PODANIE] MilKaHinKa - przez PinkCoockie321 - 05-12-2017, 17:44 PM
RE: [PODANIE] MilKaHinKa - przez _Tamai - 05-12-2017, 21:56 PM
RE: [PODANIE] MilKaHinKa - przez Animekowa - 06-12-2017, 10:52 AM
RE: [PODANIE] MilKaHinKa - przez Ladykotka - 09-12-2017, 10:08 AM
RE: [PODANIE] MilKaHinKa - przez MiroTcz - 12-12-2017, 12:53 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości