Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE]Pawelek1212

#1

Nick w grze: Pawelek1212
Wiek: 14 lat
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od mniej więcej połowy I edycji
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Około 5h, w weekendy nawet więcej
Otrzymane na serwerze kary: 1 ban (Jest to jednorazowa pomyłka, obiecuję, że więcej się nie powtórzy)
Długość gry w Minecraft: Około 5 lat
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak, kilka razy Budowniczy, Administrator oraz Moderator
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak, posiadam.
Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, N_Thinker
Obecni SuperModeratorzy (wymień): Ladykotka, Slou
Obecni Moderatorzy (wymień): Marika07
Komendy KidModa:
  • /kick <nick> - wyrzucenie z serwera
  • /tempmute <nick> <czas> <powód> - tymczasowe wyciszenie
  • /warn <nick> <powód> - ostrzeżenie 
Komendy CzatModa:
  • /kick <nick> - wyrzucenie z serwera
  • /tempmute <nick> <czas> <powód> - tymczasowe wyciszenie
  • /warn <nick> <powód> - ostrzeżenie 
  • /mute <nick> <powód> - wyciszenie
  • /jail <nick> <czas> <powód> - wtrącenie do więzienia
  • /cc - czyszczenie chatu
Obowiązki KidModa/CzatModa:
  • Dbanie o porządek na chacie
  • Odpowiedź w razie pytań o np. craftingi, komendy itp.
  • Informowanie administracji wyższej o ważniejszych problemach/sprawach
  • Ogólna pomoc graczom
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie, nie znam.
Gdzie znajduje się regulamin: Regulamin znajduje się na forum, w dziale Regulaminy i Ogłoszenia, oraz bezpośrednio na serwerze pod komendą /regulamin, lub w Menu serwera
Dlaczego właśnie Ty: Uważam, że nadawałbym się do tego stanowiska, gdyż w miarę możliwości udzielam pomocy graczom, którzy jej potrzebują. Staram się odpowiadać na pytania, jestem też aktywny na serwerze. Jako KidModerator mógłbym działać jeszcze efektywniej. Uśmiech  
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Paweł, pochodzę ze stosunkowo małej miejscowości na Lubelszczyźnie. Uczę się hiszpańskiego, można powiedzieć, że języki obce to moja pasja. Uwielbiam czytać książki, zwłaszcza autorstwa Andrzeja Sapkowskiego (Wiedźmin), choć robię to sporadycznie. Często też gram w gry, głównie Minecrafta. Najbardziej lubię budować, czasami jednak próbuję swoich sił w redstone. Poznałem wiele wspaniałych osób na tym serwerze, bardzo lubię tu grać, ponieważ jest to definitywnie jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy serwer MC, jaki znam.
[Obrazek: 57b6e0d8e8752.png]

#2

Śliczne podanie. Ban trochę tu przeszkadza, ale widać, że żałujesz za to.
Komendy znasz, na serwerze jesteś często, ładnie się opisałeś.

Jestem na tak!

PS. Też uwielbiam języki obce, tylko nie rosyjski Płacz ze śmiechu
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

(05-12-2017, 18:08 PM)_KoteQ_ napisał(a): Śliczne podanie. Ban trochę tu przeszkadza, ale widać, że żałujesz za to.
Komendy znasz, na serwerze jesteś często, ładnie się opisałeś.

Jestem na tak!

PS. Też uwielbiam języki obce, tylko nie rosyjski Płacz ze śmiechu

Bardzo dziękuje za opinię  Uśmiech

#4

Tak szczerze, podanie ładne, ale przez ban jestem na neutral z + Uśmiech Duży Uśmiech


powodzenia.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#5

Również dziękuje  Oczko

#6

Bardzo staranne podanie. Ban trochę utrudnia ale wiem ,że tego żałujesz. Starasz się pomagać graczom oraz jesteś miły. Jestem na tak Uśmiech

#7

Jesteś bardzo miłą i pomocną osobą. Ban może i nie idzie na plus, ale wiadomo, że żałujesz. Troszkę popraw aktywność na forum i będzie ok. Duży Uśmiech Jestem na duże TAK Uśmiech

#8

Podanie napisane bardzo czytelnie, Twój wiek może i jest w przedziale jaki jest wymagany ale to zazwyczaj dojrzałe zachowanie jest mile widziane u ludzi z administracji. Twoje wcześniejsze doświadczenia w administracji na innych serwerach na pewno jest na plus. No niestety ban którego dostałeś jest trochę na twoją niekorzyść ale widzę że poprawiłeś swoje zachowanie i okazujesz skruchę za tego bana. Widzę też że lubisz wyzwania budowlane w MC i jesteś dość często online. Nawet łatwo nawiązujesz kontakty z innymi, jesteś pogodny i miły, nie pamiętam czy wdziałam kiedyś żebyś się z kimś kłócił na czacie (uroki starzenia się bo skleroza nie boli Duży Uśmiech ).

Co do aktywności na forum to tak samo jak u Milki, nie liczy się nabijanie postów dla statystyk tylko bycie na bieżąco z informacjami jakie się pojawiają na forum. Wydaje mi się że dość dobrze ogarniasz pojawiające się zmiany na serwerach sieci MW.


Jak już napisałam w MilkaHinka podaniu: uprzedzam że bycie w administracji to nie jest bycie lepszym od innych bo ma się rangę, to jest poświęcenie czasem części czasu z gry na pilnowanie innych, pomoc innym graczom i support dla administracji wyższego szczebla a także ograniczenie jak największe zabijanie innych i polowanie na graczy (każdy kogo ktoś chociaż raz zabił chciałby być pewny że przynajmniej ludzie z administracji jak się tepają do gracza to nie zabiją go).


Jestem za tym żeby dać Ci szansę.

#9

Podanie napisane poprawnie, wiek mieści się w przedziale. Aktualnie widzę że jesteś pogodnym graczem, łatwo nawiązujesz kontakty. Podoba mi się to że lubisz budować np mechanizmy z redstona co w pracy administracji bardzo się przydaje Oczko Twój wcześniejszy ban jest moim zdaniem ogromnym minusem dlatego pozostaję neutralna.

#10

Paweł jak na swój wiek jest osobą dojrzałą oraz inteligentna (przez co lubi mi czasem dokuczać Płacz ze śmiechu)jest zabawny, miły, kulturalny, pomocny oraz opanowany. Od kąd z nim gram nigdy nie wdawał się w konflikty z graczami oraz administracja. A gram z nim już dość długo. Lubi i umie budować co według mnie jest dużym plusem. Bana może miał ale jestem pewna że była to jednorazowa sytuacja która się już nie powtórzy. Wsumie to nie wiem co mogę jeszcze napisać bo nie znam Pawła w prawdziwym życiu ale jestem pewna że sobię poradzi jako jeden z członków administracji.

Oczywiście jestem za tym aby dostał szansę. Uśmiech




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości